REKLAMA

Dwa narkotykowe zatrzymania w Końskich

W miniony weekend funkcjonariusze z koneckiej jednostki zatrzymali dwie osoby w związku z posiadaniem narkotyków. W piątek wieczorem policjanci z Wydziału Kryminalnego znaleźli marihuanę u 28-latka, z kolei 19-latek z zakazanymi substancjami wpadł w ręce mundurowych z Ogniwa-Patrolowo Interwencyjnego w niedzielę wieczorem.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

-W piątek wieczorem funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego koneckiej jednostki zatrzymali do kontroli drogowej osobową Mazdę kierowaną przez 23-latka –„W trakcie sprawdzania stanu trzeźwości mężczyzny analizatorem środków odurzających ustalono, że prawdopodobnie kierował pojazdem będąc pod wpływem narkotyków. Pobrana została mu krew do dalszej analizy. W jego pojeździe podróżował 28-letni pasażer, przy którym policjanci ujawnili porcję suszu roślinnego wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana” – informuje starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Z kolei w niedzielę w nocy funkcjonariusze z Ogniwa-Patrolowo Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Końskich patrolując park miejski podjęli interwencję wobec 19-latka z gminy Końskie –„Mężczyzna na widok mundurowych zaczął się zachowywać bardzo nerwowo. Podczas kontroli policjanci również przy nim znaleźli porcję suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. 19-latek został zatrzymany” – relacjonuje starszy sierżant Przygodzka.

REKLAMA

Mężczyźni odpowiedzą za łamanie prawa przed sądem.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *