REKLAMA

Dwa turnieje halowej piłki nożnej rozegrano w Radoszycach [zdjęcia]

Ostatnio w Radoszycach odbyły się dwa turnieje halowej piłki nożnej. W pierwszym drużyny walczyły o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Radoszyce, a drugi został zorganizowany z okazji Święta Niepodległości.

REKLAMA

W sobotę, 9 listopada w Gminnej Hali Sportowej został rozegrany Międzyszkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Radoszyce. W zmaganiach wzięli udział uczniowie z lokalnych szkół. Zawody rozegrane zostały w dwóch grupach, po cztery drużyny w każdej. Skład ekip był mieszany – rywalizowali zarówno chłopcy, jak i dziewczęta. W meczu o 3 miejsce zmierzyły się dwie drużyny ze szkoły z Wilczkowic, a w meczu o 1 miejsce uczniowie ze szkół z Radoszyc i Kłucka. Na najwyższym stopniu podium stanęli podopieczni z SP w Radoszycach, na drugim miejscu zameldowali się uczniowie z SP w Kłucku, a na 3 miejscu SP Wilczkowice. Zwycięzcom zostały wręczone puchary ufundowane przez burmistrza Michała Pękalę.

REKLAMA

Grupa I

Wilczkowice I – Grodzisko 0:0
Kłucko I – Radoszyce 0:5
Wilczkowice I – Radoszyce 0:1
Kłucko I – Grodzisko 3:0
Wilczkowice I – Kłucko 2:0
Radoszyce – Grodzisko 2:0

Grupa II

Wilczkowice II – Kapałów 0:0
Kłucko II – Górniki 0:0
Wilczkowice II – Górniki 2:1
Kłucko II – Kapałów 8:0
Wilczkowice II – Kłucko II 0:0
Górniki – Kapałów 1:0

Mecz o III miejsce

Wilczkowice I – Wilczkowice II 1:0

Mecz o I miejsce

Radoszyce – Kłucko II 2:0

Zdjęcia (archiwum organizatora):

Święto Niepodległości można również obchodzić na sportowo. Tak też stało się w Gminnej Hali Sportowej w Radoszycach, gdzie został rozegrany Turniej Halowej Piłki Nożnej. Udział w rozgrywkach wzięły drużyny z rocznika 2010 i młodsi: MKS Korona Kielce, KS. Piast Chęciny, AP. Champions Końskie oraz gospodarz – MKS Partyzant Radoszyce. Patronat nad turniejem objął Burmistrz Miasta i Gminy Radoszyce Michał Pękala, który po oficjalnym rozpoczęciu zaprosił wszystkich zgromadzonych do odśpiewania Hymnu Polski. Z patriotycznym przesłaniem drużyny przystąpiły do rozgrywek, które rozegrane zostały systemem „każdy z każdym” – mecz i rewanż.

Końcowa klasyfikacja

1. Miejsce – KS. Piast Chęciny,
2. miejsce – MKS Partyzant Radoszyce
3. miejsce – MKS Korona Kielce
4. miejsce – AP. Champions Końskie

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, a drużyny puchary.

Zdjęcia (archiwum organizatora):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *