REKLAMA

Dwaj poszukiwani zatrzymani w Stąporkowie

Mundurowi z Komisariatu Policji w Stąporkowie w weekend zatrzymali dwóch kierujących, którzy byli poszukiwani. Pierwszy z nich miał do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności, drugi poszukiwany był od 2015 roku czterema listami gończymi i miał spędzić w więzieniu 13 miesięcy. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i przetransportowani do aresztu w Kielcach.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Mundurowi z  Komisariatu Policji w Stąporkowie w sobotę zatrzymali do kontroli osobowe renault, za kierownicą którego znajdował się 55-letni mieszkaniec gminy. Okazało się, że  mężczyzna posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów oraz jest poszukiwany do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. Dalszą podróż 55-latek spędził w policyjnym radiowozie.

W niedzielę policjanci ze Stąporkowa skontrolowali lexusa. Kierujący oświadczył, że nie posiada przy sobie dokumentów i podał dane osobowe. Okazało się, że podszywał się pod własnego brata. Po ustaleniu prawdziwej tożsamości wyszło na jaw, że kontrolowany 48-latek z powiatu skarżyskiego poszukiwany jest od 2015 roku 4 listami gończymi do odbycia łącznej kary ponad 13 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna nie stosował się do decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Również on został zatrzymany, a za popełniony czyn grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *