REKLAMA

Dzięki Wam Hook może wystąpić w Jarocinie. Oddajcie na nich głos!

Jeszcze tylko do końca piątku można oddawać głosy na najlepsze zespoły rockowe w ramach Jarocińskich Rytmów Młodych. Wśród muzyków biorących udział w eliminacjach znalazła się konecko-kielecka formacja Hook i brakuje im kilkudziesięciu głosów, by zakwalifikować się do półfinału. Zachęcamy do oddania głosu TUTAJ.

REKLAMA

Zachęcamy do odsłuchania utworu, który promuje zespół na stronie głosowania – Hook – Oddycharz. Znajdziecie go powyżej.

Spośród wszystkich uczestników eliminacji do półfinału zakwalifikuje się trzydziestu z nich. Następnie jury wybierze trzy zespoły, które zagrają podczas finałowego koncertu w Spichlerzu Polskiego Rocka w Jarocinie 26 września. Koncert odbędzie się bez publiczności – transmitowany będzie w internecie.

REKLAMA

W chwili publikacji tego artykułu zespół Hook zajmuje 43. miejsce w głosowaniu, a do zakwalifikowania się do grona trzydziestki półfinalistów brakuje im około 35 głosów. Oczywiście liczby te mogą się w każdej chwili ulec zmianie.

Festiwal w Jarocinie po raz pierwszy odbył się w 1970 roku i miał charakter lokalny. Z kolejnymi latami nabierał popularności, co roku przyjeżdżało tam coraz więcej miłośników rocka. Początkowo były to Wielkopolskie Rytmy Młodych, nazwa wydarzenia wielokrotnie ulegała zmianom. Na jarocińskich festiwalach debiutowały takie zespoły jak T.Love, Oddział Zamknięty czy Dżem.

Zachęcamy do poparcia konecko-kieleckiego zespołu. Oddać swój głos możecie TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *