REKLAMA

Dzielnicowy z darami dla potrzebujących [zdjęcia]

Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Końskich, asp. szt. Stanisław Patrzykąt wspólnie z anonimowym darczyńcą przekazali artykuły gospodarstwa domowego dla potrzebujących z gminy Końskie. 

REKLAMA

„Aspirant sztabowy Stanisław Patrzykąt to dzielnicowy z ogromnymi chęciami niesienia pomocy potrzebującym. Wielokrotnie pokazał, jak ważni są jego podopieczni, których ciężka sytuacja nie jest policjantowi obojętna. Jego zaangażowanie w służbę zostało nagrodzone między innymi tytułem „Dzielnicowy roku”, który otrzymał w 2017 roku” – mówi st. sierż. Marta Przygodzka, oficer prasowy KPP Końskie.

REKLAMA

Dzielnicowy Patrzykąt wspólnie z anonimowym darczyńcą postanowili pomóc wielodzietnej rodzinie z jednej z miejscowości na terenie gminy Końskie. Potrzebujący otrzymali między innymi kanapę, łóżko, łóżeczko dla półtorarocznego dziecka, a także zabawki i słodkie upominki od koneckich policjantów.

„Te wszystkie przedmioty sprawiły ogromną radość rodzinie. Dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły w tych działaniach. Nie bójmy się czynić dobra, ono zawsze do nas wraca” – dodaje st. sierż. Przygodzka.

Zdjęcia (KPP Końskie):

REKLAMA

One thought on “Dzielnicowy z darami dla potrzebujących [zdjęcia]

  1. :) pisze:

    Pan Stanisław jest dobrym policjantem i porządnym człowiekiem.Brawa dla niego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *