REKLAMA

Dzień Kobiet po włosku w Domu Kultury

Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich zaprasza na „Dzień Kobiet we Włoszech”, który odbędzie się 6 marca w „Egipcjance”. 

REKLAMA

Marzena Kądziela, wicedyrektor Miejsko–Gminnego Domu Kultury  przygotowuje dla wszystkich, którzy odwiedzą „Egipcjankę” w piątek 6 marca, sentymentalną podróż do Włoch. W organizacji podróży pomoże jej Roman Cieślak, instruktor muzyczny Domu Kultury w Końskich.

REKLAMA

„Przygotowuję zdjęcia z moich włoskich podróży, które tak ułożę, by nawiązywały nie tylko do kobiet, ale i do przepięknych miejsc, w których kobiety ze swymi ukochanymi chciałyby się znaleźć” – zapowiada Marzena Kądziela i dodaje: „Bo dla mnie Dzień Kobiet to także dzień miłości. Wtedy bowiem narzeczeni, mężowie, koledzy przypominają sobie o nas starając się obdarować nas kwiatkiem czy upominkiem. Takim prezentem od naszego Domu Kultury będzie krótka podróż do Włoch”.

Piękne włoskie szlagiery zaprezentują wokalistki Iwona Stępień-Baran i Kinga Kot. Na scenie wystąpią również instruktor muzyczny Jan Bukład, który zagra na akordeonie, Roman Cieślak na gitarze, a Zbyszek Werens na perkusji. Małgorzata Pasek i Urszula Nowicka przygotują dla publiczności pyszne włoskie przekąski.

Początek imprezy w piątek 6 marca o godzinie 18. Wstęp wolny.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *