REKLAMA

Dzień Kobiet w Radoszycach z krakowskimi artystami [wideo, zdjęcia]

To był już drugi Gminny Dzień Kobiet w Radoszycach. Ponownie impreza spotkała się z ciepłym przyjęciem miejscowych pań. 

REKLAMA

Wydarzenie rozpoczął wójt gminy Michał Pękala od złożenia najserdeczniejszych życzeń wszystkim przybyłym kobietom. Potem zaprosił nielicznych mężczyzn uczestniczących w spotkaniu do wspólnego odśpiewania „sto lat” dla kobiet. Występ improwizowanego chóru, w którego składzie oprócz wójta znaleźli się też między innymi sekretarz gminy Leopold Garbacz oraz Przewodniczący Rady Gminy Marian Jankowski został nagrodzony gromkimi oklaskami.

„To jest jedna z naszych inicjatyw i chyba najcudowniejsza i najwspanialsza. To drugi u nas Dzień Kobiet. Zapraszaliśmy wszystkie panie i mam nadzieję, że z roku na rok będzie ich coraz więcej na tej naszej gminnej imprezie. Przede wszystkim chciałbym życzyć paniom by Dzień Kobiet był dla nich przez cały rok, by mogły czuć się wspaniale i że są kochane przez swoich mężów nie tylko w tym jednym dniu, ale by on trwał tak jak powiedziałem cały rok.”  – mówił w rozmowie z nami wójt Pękala.

REKLAMA

By uprzyjemnić ten czas wszystkim obecnym władze zapewniły wrażenia artystyczne oraz smakowe. Panie mogły częstować się słodkościami, oglądać przygotowane stoiska kosmetyczne, ale przede wszystkim wsłuchiwać się w nastrojową muzykę. Na scenie najpierw zaprezentowała się radoszyczanka Bożena Zielińska, a po niej koncert dali krakowscy artyści związani z „Piwnicą pod Baranami” – śpiewacy Urszula Makosz i Jan Szlachta oraz akompaniujący im Michał Półtorak i Paweł Pierzchała.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *