REKLAMA

Dziś na studniówce bawi się I LO i ZDZ! [wideo, zdjęcia]

Magiczny czas dla tegorocznych maturzystów wciąż trwa. Dzisiejszej nocy będą bawić się uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego w Końskich oraz z Zakładu Doskonalenia Zawodowego. 

REKLAMA

Młodzież z popularnego „Starego Ogólniaka” na parkiet po raz pierwszy wyjdzie dokładnie o godzinie 19.00 w koneckiej Sali Bankietowej Astoria. Nim rozpoczną się tańce tradycyjnie przemawiać będą uczniowie, nauczyciele i rodzice. Następnie wybrane pary pokażą się w reprezentacyjnym polonezie – to tradycja tej szkoły. Potem z tym tańcem zmierzą się już wszyscy studniówkowicze. Wideo z tego jak I Liceum bawiło się rok temu możecie znaleźć TUTAJ.

Tak „Stary” bawił się rok temu.

Mniejsza, ale z pewnością równie radosna i wytworna będzie dzisiejsza studniówka Zakładu Doskonalenia Zawodowego. Tym razem uczniowie tej szkoły postanowili wyemigrować poza Końskie i swój bal zorganizowali w Stąporkowie, a dokładnie w tamtejszej sali bankietowej „Lacona”. Dla ZDZ-tu pierwsze takty poloneza także wybrzmią około godziny 19.00. Zobaczcie naszą relację wideo z zeszłorocznej studniówki tej szkoły klikając TUTAJ.

REKLAMA

Relacje zdjęciowe z obu balów znajdziecie u na już dziś wieczorem, chwilę po nich pokażemy Wam pierwsze skróty wideo, a już jutro pełne relacje telewizyjne. Zachęcamy do śledzenia tkn24.pl

Chłopcy z ZDZ-tu podczas ubiegłorocznej studniówki.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *