REKLAMA

Dziś o 20 Marzena Kądziela zabierze nas do Indii [zdjęcia]

Dziś o godzinie 20 na fanpage’u Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich (TUTAJ) pojawi się kolejny, czwarty odcinek Turystycznego Alfabetu Marzeny Kądzieli. Tym razem będzie to „D jak Delhi i Dżajpur”.

REKLAMA

Autorka przeniesie czytelników na niewielki skrawek ogromnych Indii. Ukazana zostanie stolica kraju New Delhi i stolica indyjskiego stanu Radżastanu – Dżajpur.

REKLAMA

„Poczujemy zapach aromatycznych przypraw, zobaczymy krowy wałęsające się pomiędzy straganami, będziemy podziwiać niezwykle barwne stroje mieszkanek kraju i przenoszące nas w krainę baśni pałace, rezydencje, świątynie. Zobaczymy też niesamowicie zatłoczone ulice, biedne dzielnice i ludzi, którzy w nich żyją” – zapowiada Marzena Kądziela.

Co to jest Turystyczny Alfabet Marzeny Kądzieli? To nowy cykl spotkań online Miejsko–Gminnego Domu Kultury, w którym wicedyrektor tej placówki, zapalona podróżniczka Marzena Kądziela dzieli się z widzami swoimi zdjęciami i filmami z licznych podróży po świecie. W niektórych odcinkach zamieszczony będzie specjalny muzyczny bonus od muzyków z koneckiego domu kultury: Romana Cieślaka i Jana Bukłada. „Alfabet” jest namiastką spotkań podróżniczo-muzycznych, jakie odbywały się na żywo w placówce.

Zdjęcia (Marzena Kądziela):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *