REKLAMA

Dziś o 20 ‚Turystyczny Alfabet Marzeny Kądzieli’ zabierze nas do Buenos Aires!

Miejsko–Gminny Dom Kultury w Końskich zaprasza dziś na drugi odcinek „Turystycznego Alfabetu Marzeny Kądzieli”. Tym razem „B jak… Buenos Aires” z muzycznym bonusem. Ukaże się on o godzinie 20 na fanpage’u placówki – TUTAJ

REKLAMA

Fot. Marzena Kądziela.

Jak mówi twórczyni cyklu, wicedyrektor MGDK Końskie Marzena Kądziela, drugi odcinek pokaże Buenos Aires z jego portową dzielnicą La Boca, stadionem, knajpkami, gdzie można o każdej porze dnia zatańczyć tango. Zobaczymy też piękne parki i grób jednej z najbardziej znanych Argentynek – Evity.

„A na koniec zapraszam na bonus muzyczny, czyli tango w wykonaniu kolegów z domu kultury: gitarzysty Romana Cieślaka i Jana Bukłada” – dodaje Marzena Kądziela.

REKLAMA

Początek prezentacji online na stronie facebookowej Miejsko–Gminnego Domu Kultury dziś o godzinie 20.

Co to jest Turystyczny Alfabet Marzeny Kądzieli? To nowy cykl spotkań online Miejsko–Gminnego Domu Kultury, w którym wicedyrektor tej placówki, zapalona podróżniczka Marzena Kądziela dzieli się z widzami swoimi zdjęciami i filmami z licznych podróży po świecie. W niektórych odcinkach zamieszczony będzie specjalny muzyczny bonus od muzyków z koneckiego domu kultury: Romana Cieślaka i Jana Bukłada. „Alfabet” jest namiastką spotkań podróżniczo-muzycznych, jakie odbywały się na żywo w placówce.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *