REKLAMA

Egzamin ósmoklasisty 2024: Język angielski. Jak było? [wideosonda]

Czwartek to ostatni dzień zmagań ósmoklasistów z ostatnim sprawdzianem wiedzy w szkole podstawowej. Na zakończenie maratonu, młodzież zmierzyła się z językiem angielskim. Jak było? Jakie były zadania i jak uczniowie je rozwiązali? O tym w naszej wideosondzie.

REKLAMA

Egzamin ósmoklasisty z języka obcego nowożytnego rozpoczął się o godzinie 9:00. Dokładnie 90 minut młodzież otrzymała na rozwiązanie tego sprawdzianu. Po zakończeniu pytaliśmy uczniów  jak im poszło i co znaleźli w arkuszach. Obejrzyjcie naszą wideosondę.

REKLAMA

Przypomnijmy, że w powiecie koneckim do egzaminu ósmoklasisty w 2024 roku podchodzi łącznie 325 uczniów w szkołach publicznych, a oprócz tego jeszcze grupa uczniów w szkołach niepublicznych. W gminie Końskie powinno to być 158 osób, jednak z racji wygranych konkursów lub problemów zdrowotnych, udział w sprawdzianie weźmie 146 uczniów. W gminie Stąporków do maratonu, sprawdzającego podstawową wiedzę szkolną, podchodzi 46 osób. W gminach Smyków oraz Radoszyce liczba egzaminowanych wyniesie kolejno 38 i 37. Nieco mniej, bo 21 osób, podchodzi w gminie Słupia Konecka. Następną lokatę ilościową zalicza gmina Fałków z 19 uczniami. Gmina Gowarczów to 15 osób, a gmina Ruda Maleniecka 3.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *