REKLAMA

Ekologicznie i sportowo na Dzień Dziecka w Radoszycach [wideo, zdjęcia]

Wręczenie nagród w konkursie plastycznym, gry i zabawy oraz zawody sportowe. Dzień Dziecka w Radoszycach przyciągnął masą różnych atrakcji. 

REKLAMA
REKLAMA

Wydarzenie rozpoczęto od wręczenia nagród w konkursie plastycznym, który trwał w gminnych szkołach w ostatnich tygodniach –„Wszystkiego dobrego dla wszystkich. U nas Dzień Dziecka rozpoczął się kilka dni temu.  Mieliśmy wspólne wędkowanie, bawiliśmy się w szkołach podstawowych, a w poniedziałek odbył się Dzień Dziecka w przedszkolach. Dzisiaj jesteśmy tu na miejscu i będziemy rozpoczynać od rozstrzygnięcia wyników konkursu z Czystego Powietrza. Było aż 114 prac, za co Wam bardzo serdecznie dziękuję. „Ziemio oddychaj czystym powietrzem” – takie było przesłanie tego konkursu. Pamiętajmy, że musimy dbać o naszą ziemię” – mówił we wstępie Michał Pękala, burmistrz miasta i gminy Radoszyce.

REKLAMA
REKLAMA

W gminnym konkursie plastycznym organizowanym w ramach programu „Czyste Powietrze” w kategorii klas I-IV wygrał Karol Żmuda ze Szkoły Podstawowej w Kłucku, a w kategorii klas V-VIII zwyciężyła Marta Wawrzeńczyk ze Szkoły Podstawowej w Wilczkowicach. Organizatorzy nagrodzili trzy najlepsze prace oraz wręczyli po kilka wyróżnień w każdej kategorii. Nagrodami był wartościowy sprzęt elektroniczny – w tym dla zwycięzców laptopy.

A potem przyszedł już czas na animacje, gry, zabawy, pyszny poczęstunek oraz zawody sportowe. To co działo się na Dniu Dziecka w Radoszycach możecie zobaczyć w materiale wideo oraz na zdjęciach.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *