REKLAMA

Ela z Grabkowa już w niedzielę w ‚Rolnik szuka żony’

Już w niedzielę o godzinie 21:15 w telewizyjnej jedynce zostanie wyemitowany pierwszy odcinek ósmej edycji „Rolnik szuka żony”, w której jedną z głównych bohaterek będzie Elżbieta Czabator mieszkająca i prowadząca działalność w Grabkowie w gminie Końskie. 

REKLAMA

Elżbieta Czabator podczas dożynek 2021 powiatu koneckiego

Pierwszy odcinek skupi się na wstępnej selekcji kandydatów do serc rolników i rolniczek. Produkcja telewizyjnego show do tej edycji programu zakwalifikowała trzech rolników, a także po raz pierwszy dwie rolniczki – obok Elżbiety będzie to także Kamila.

Elżbieta mieszkająca w gminie Końskie  to 56-cio letnia energiczna blondynka, która ma jeszcze wiele planów na przyszłość. Prowadzi ekologiczną plantację truskawek, uwielbia pracę w ogrodzie, a do roślin ma naprawdę dobrą rękę. Jest kobietą niezależną, odważną, której największą siłą i radością są dzieci. Dwoje z nich założyło już swoje rodziny, natomiast najmłodsza córka, Wiktoria, studiuje i bardzo wspiera mamę w podejmowanych przez nią decyzjach.

REKLAMA

W pierwszym odcinku nasza krajanka z pewnością zacznie zapoznawać się z listami, które do niej wysyłali mężczyźni z całego kraju. Co zadzieje się później? Tego na pewno dowiemy się oglądając całą ósmą serię telewizyjnego show Rolnik szuka żony w TVP 1.

Uczestnicy programu są obwarowani wieloma kontraktami i nie mogą występować medialnie bez zgody producentów. Nie wiemy więc zbyt wiele o tym co dzieje się obecnie u Elżbiety. Natomiast baczni obserwatorzy mogli zauważyć ją na ostatnich dożynkach powiatu koneckiego (foto powyżej). Mieszkanka Grabkowa wystąpiła tam w roli starościny.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *