REKLAMA

Elżbieta Jaworowicz interweniowała w Końskich! [zdjęcia]

W budynku przy Piłsudskiego 57a w Końskich, czyli tzw. ‚Bombaju’ w tym tygodniu pojawiła się słynna reporterka Elżbieta Jaworowicz ze ‚Sprawy dla reportera’. Jej wizyta póki co owiana jest tajemnicą, ale z tego co wiemy lokatorzy tamtejszych mieszkań socjalnych będą bohaterami jednego z czerwcowych odcinków programu. 

REKLAMA

Z naszych informacji wynika, że ‚Sprawę dla reportera’ powiadomili znajomi jednego z mieszkańców tak zwanego ‚Bombaju’, a w ich zamyśle ewentualny odcinek miał dotyczyć możliwości poprawy jego bytu. Znana dziennikarka po przybyciu na miejsce zainteresowała się jednak wszystkimi lokatorami mieszkań socjalnych i być może emitowany odcinek będzie opowiadał o większej grupie bohaterów.

REKLAMA

Wiemy, że Jaworowicz po nagraniu wypowiedzi mieszkańców koneckiego ‚Bombaju’ udała się także do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Natomiast przed emisją odcinka dogrywane będą jeszcze rozmowy w studio TVP. Konecką ‚Sprawę dla reportera’ będzie można obejrzeć prawdopodobnie jeszcze w czerwcu. Do tematu będziemy powracać.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *