REKLAMA

Elżbieta z gminy Końskie zachwyciła w Rolnik szuka żony [WIDEO, zdjęcia]

W Wielkanoc o 17:30 TVP 1 wyemitowało pierwszy, pilotażowy odcinek nowej serii show „Rolnik szuka żony”. Jedną z bohaterek była Elżbieta z Grabkowa w gminie Końskie. Udział kobiety spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem internautów. Poniżej możecie też zobaczyć w całości wyemitowaną przez Telewizję Polską wizytówkę konecczanki. 

REKLAMA

„Od dwudziestu paru lat zajmuję się uprawą truskawki. Uprawiam truskawkę deserową i przemysłową. Tak mi się życie poukładało, że praktycznie to ja zawsze musiałam być ostoją w domu. Zawsze musiałam trzymać wszystko w garści…” – mówiła Elżbieta na początku emitowanego odcinka.

Dalej kobieta opowiadała o dwóch poprzednich, nieudanych związkach. Na ekranie zobaczyliśmy także najmłodszą córkę kobiety – Wiktorię –„Moja mama jest silna, jest kochana, ma swoje wady jak każdy człowiek. Jest przede wszystkim niezależna, a ja jestem z niej niesamowicie dumna” – mówiła dziewczyna.

REKLAMA

Następnie widzimy już prowadzącą show Martę Manowską, która spotyka się z Elżbietą. Pojawiają się także obrazki prosto z Grabkowa. Widzimy pokryte śniegiem pole Elżbiety, a także staw hodowlany i domek na wodzie –„Ja nie marzę o jakimś księciu na białym koniu. Chciałabym mężczyznę twardo stąpającego po ziemi, ale by potrafił przynieść kwiaty, podejść i pocałować, przytulić, powiedzieć kocham Cię i dobrze, że jesteś […] Lubię osoby wesołe, które wnoszą radość w życie, bo smutku to już wystarczy” – mówi w programie o swoich oczekiwaniach nasza bohaterka.

Na koniec zachęcono do pisania do Eli – zainteresowani mężczyźni powinni zarejestrować się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl, a następnie wysłać list ze zdjęciem na wskazany adres. Nie wiadomo czy Elżbietę zobaczymy w ostatecznej produkcji, której emisję zaplanowano na jesień – zależne jest to choćby od ilości listów, które otrzyma.

Wizytówka Elżbiety: 
Elżbieta to 56-cio letnia energiczna blondynka, która ma jeszcze wiele planów na przyszłość. Prowadzi ekologiczną plantację truskawek, uwielbia pracę w ogrodzie, a do roślin ma naprawdę dobrą rękę. Jest kobietą niezależną, odważną, której największą siłą i radością są dzieci. Dwoje z nich założyło już swoje rodziny, natomiast najmłodsza córka, Wiktoria, studiuje i bardzo wspiera mamę w podejmowanych przez nią decyzjach. Elżbieta ma 164 cm wzrostu, niebieskie oczy, a jej niewątpliwą zaletą jest to, że akceptuje siebie w 100%. Jest kobietą, która ceni sobie niezależność, potrafi konsekwentnie dążyć do celu i doskonale wie, czym jest ciężka praca. Wolny czas spędza w ogrodzie, nad stawem, ważny jest dla niej kontakt z naturą i ma jeszcze mnóstwo marzeń, które chciałaby spełnić. Życie boleśnie ją doświadczyło – za nią dwa nieudane małżeństwa, dlatego teraz bardzo poważnie podchodzi do kwestii związku. Wysoki, szpakowaty dżentelmen to mężczyzna, który mógłby zwrócić jej uwagę. Chciałaby, aby potrafił cieszyć się razem z nią z drobnych rzeczy, aby obdarzył ją uczuciem i pozwolił wreszcie poczuć się bezpieczną. Nie ma wielkich wymagań, ceni szacunek do drugiego człowieka i twierdzi, że podstawą związku jest prawdziwa i szczera przyjaźń.
Chcesz poznać kogoś, z kim będziesz spełniał marzenia i brał życie garściami? Napisz. Czasem tak niewiele potrzeba, by być szczęśliwym.

Zdjęcia (screen shot z vod.tvp.pl):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *