REKLAMA

Elżbieta z Grabkowa weźmie udział w Rolnik Szuka Żony 8!

Jak udało nam się ustalić jedną z bohaterek najnowszej 8 edycji niezwykle popularnego show „Rolnik Szuka Żony” będzie konecczanka. To Elżbieta prowadząca gospodarstwo w Grabkowie w gminie Końskie. 

REKLAMA

Foto: Screen z fanpage Rolnik Szuka Żony / Na zdjęciu Elżbieta z Grabkowa w gminie Końskie

Elżbieta pojawiła się w zajawce odcinka pilotażowego 8 polskiej edycji show „Rolnik Szuka Żony”. Kobieta przez lata mieszkała w Końskich, obecnie żyje w Grabkowie w gminie Końskie i tam też prowadzi gospodarstwo. W TVP1 naszą bohaterkę po raz pierwszy będziemy mogli zobaczyć w Niedzielę Wielkanocną o godzinie 17:30. Wtedy to zostanie wyemitowany pilotażowy odcinek.

W pilotażu twórcy „Rolnika…” przedstawiają kilka sylwetek, do których osoby samotne mogą napisać listy. Do programu, który kręcony jest w okresie letnim, a emitowany na jesieni twórcy kwalifikują pięć osób, które otrzyma największą ilość listów. Trzymamy więc kciuki za to by jedną z nich została Elżbieta z naszego powiatu. A już dziś zachęcamy do oglądania pilotażowego odcinka w niedzielę od 17:30.

REKLAMA

Rolnik szuka żony – polski dokumentalny program rozrywkowy typu reality show emitowany od 21 maja 2014 na antenie TVP1, prowadzony przez Martę Manowską oparty na formacie The Farmer Wants a Wife na licencji Fremantle.

REKLAMA

One thought on “Elżbieta z Grabkowa weźmie udział w Rolnik Szuka Żony 8!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *