REKLAMA

’Er Blues’ zagra w Stąporkowie z okazji Dnia Kobiet

Konecczanin Robert Bodzioch, znany także jako „Er Blues” zagra utwory ze swojej płyty „I tylko blues & ja” w piątek 6 marca w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stąporkowie z okazji Dnia Kobiet. Wstęp na koncert jest wolny.

REKLAMA

Robert Bodzioch to mieszkaniec Końskich, nauczyciel techniki i informatyki w Szkole Podstawowej w Stadnickiej Woli. Przez 10 lat był także wicedyrektorem placówki. Jego debiutancka płyta ukazała się we wrześniu ubiegłego roku. W albumie znajduje się 16 utworów. Do nich wszystkich muzykę skomponował sam autor, z kolei do 14 piosenek napisał także tekst.

REKLAMA

W MGOKiS razem z „Er Bluesem” zagrają: Paweł Koczaj grający na gitarze basowej oraz Mateusz Kowalczyk – perkusja. Do pójścia na koncert zapraszamy wszystkich miłośników bluesa i nie tylko!

REKLAMA

One thought on “’Er Blues’ zagra w Stąporkowie z okazji Dnia Kobiet

  1. […] Podczas koncertu zaśpiewa wielu regionalnych solistów oraz zespołów: „Szkolne Nutki”, Wojtek Misiowiec, Natalia Żak, Publiczne Przedszkole w Stąporkowie, „Piegi”, Formacja Taneczna „eMGIE”, „Asumpt”, „Sonore”, Marek Werens, Dawid Moczarski, Katarzyna Chrzanowska, Aneta Jakubowska, Tomek i Julia Miernik, Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko”, Dominika Deszczyńska, Sebastian Moczarski, Lena Zawada, Karolina Kołodziej, Natalia Boruń oraz Mateusz Grabowski. Licytacje rozpoczną się o godzinie 16:30. Ostatnim artystą, który zagra tego wieczoru będzie Robert Bodzioch z Końskich, znany także jako „Er Blues”. Muzyk od godziny 18 zaprezentuje utwory ze swojej jazzowej płyty „I tylko blues & ja”. Szczegóły na temat występu oraz twórczości konecczanina znajdziecie TUTAJ. […]

Dodaj komentarz