REKLAMA

Ewa Makówka śpiewa o… Końskich! [wideo]

To na pewno nie jest politycznie poprawna piosenka. Wokalistka pochodząca z Rudy Malenieckiej tym razem promuje piosenkę „Dobra Zmiana?” wyśpiewaną w rytm przeboju Pawła Domagały „Weź nie pytaj”. Makówka śpiewa między innymi o pociągach „przyjeżdżających” do Końskich, debacie prezydenckiej w TVP, czy ławce prezydenckiej z Końskich w „Muzeum”. Teledysk do piosenki stworzył lokalny filmowiec Bartłomiej Gągolewski. 

REKLAMA

Ewa Makówka wyśpiewywała już między innymi teksty, które padają przy bożonarodzeniowym stole, teksty z reklam, czy z finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem w swojej piosence opisuje swoje miasto powiatowe, czyli Końskie.

Wokalistka odnosi się w tekście do trwającej rewitalizacji miasta, ale także do działań i obietnic rządu dotyczących kolei i koneckiego dworca.

REKLAMA

Nawiązuje także do ławki, przy której siedział Prezydent RP Andrzej Duda i która przez pewien czas była eksponatem w Starostwie Powiatowym w Końskich. Zapraszamy do wysłuchania piosenki i obejrzenia teledysku autorstwa Bartłomieja Gągolewskiego.

Podkład:
Paweł Domagała – Weź nie pytaj (Instrumental/Karaoke) DMB Studio
Utwór: Paweł Domagała – Weź nie pytaj

Wokal: Ewa Makówka
Tekst: Ewa Makówka
Rejestracja wokalu/mastering- Bogusław Polak
Nagranie: Studio Koliber Kielce
Zdjęcia/montaż: Bartłomiej Gągolewski

REKLAMA

2 thoughts on “Ewa Makówka śpiewa o… Końskich! [wideo]

  1. Emilia pisze:

    Cała prawda została wyśpiewana. Super.

  2. Gasoline pisze:

    Ogólnie ok ale nie wyczuwam w tym teście jednoznacznego sensu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *