Fair Play Końskie z awansem do finału Pucharu Świętokrzyskiej Siatkówki! [wideo, zdjęcia]

Siatkarze Fair Play Końskie w niedzielne popołudnie w hali sportowej w Stadnickiej Woli rywalizowali z Watahą Busko-Zdrój w ramach półfinału Pucharu Świętokrzyskiej Siatkówki. Nasi pewnie wygrali i teraz przed nimi walka o to trofeum!

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 17:00. Pierwszego seta Fair Play Końskie zwyciężyło do 17, a w drugim triumfowało do 14. Wydawało się więc, że w tym meczu nic ciekawego się już nie wydarzy, ale tymczasem trzecia część gry padła łupem gości, którzy wygrali do 20. Czwarty set okazał się jednak ostatnim, a nasi siatkarze zwyciężyli w nim 25:20 i w całym meczu 3:1.

Fair Play Końskie – Wataha Busko-Zdrój 3:1

Wiadomo więc, że siatkarze z Końskich wystąpią w finale Pucharu Świętokrzyskiej Siatkówki. Ich rywalem w spotkaniu o trofeum będzie ZAG Arena Busko-Zdrój. Mecz zostanie rozgrany w hali sportowej w Stadnickiej Woli, ale nie jest znany jeszcze jego termin.