REKLAMA

Fair Play po dzielnej walce bez awansu do I Ligi [wideo, zdjęcia]

Siatkarze Fair Play Końskie w środowy wieczór przegrali z MSS Masłów 1:3 grając we własnej hali w Stadnickiej Woli. Był to trzeci, decydujący o awansie do finału mecz ligowych półfinałów. To oznacza, że Fair Play w tym sezonie nie wywalczą awansu do wyższych rozgrywek. 

REKLAMA
REKLAMA

Koneccy zawodnicy w II Świętokrzyskiej Lidze Siatkówki występują zaledwie od poprzedniego sezonu. Za duży sukces trzeba uznać ich pewny awans do fazy play offów, a w nich walka jak równy z równym z bardziej doświadczoną ekipą z Masłowa. Pierwsze starcie w Stadnickiej Woli nasi wygrali 3:2, na wyjeździe ulegli rywalom 3:1 i o awansie do finału miał decydować trzeci mecz.

Pojedynek rozegrano w środowy wieczór. Pierwszy set był niezwykle wyrównany, a Pera, Lachowski, Świercz i spółka przegrali go dopiero na przewagi 26:28. W drugim to Fair Play rozgromiło rywali do 18 punktów. W kolejnych częściach meczu górą byli jednak przyjezdni, zwyciężając ostatecznie 1:3. Warto odnotować, że dopingować naszych do hali w Stadnickiej Woli przybyła spora grupa kibiców.

REKLAMA
REKLAMA

Fair Play Końskie – MSS Masłów 1:3 (26:28, 25:18, 17:25, 20:25)

To oznacza, że Masłów będzie bić się o awans do I Ligi w finale z Cerradem Orlicz Suchedniów. Natomiast koneccy siatkarze zagrają o trzecie miejsce w rozgrywkach z LKS Spartą Zagnańsk. Terminy spotkań nie są jeszcze znane.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *