REKLAMA

Fair Play wiosną powalczy o awans do III Ligi

Siatkarze drużyny Fair Play Końskie swoje starcia w ramach Świętokrzyskiej IV Ligi rozgrywają w Hali Sportowej w Stadnickiej Woli. Dotychczas idzie im znakomicie, bo rundę jesienną zakończyli na pozycji lidera rozgrywek. Na wiosnę czekają ich dwa starcia w fazie zasadniczej i ewentualna gra w Play Offach. 

REKLAMA

Nasi siatkarze są liderem rozgrywek, ale mają też rozegrane o dwa spotkania więcej od najgroźniejszych przeciwników (wynikało to z kalendarza gier na jesieni). Dotychczas zdobyli oni 18 punktów, a MSS Masłów będący na drugiej pozycji w tabeli ma na swoim koncie 13 oczek, natomiast trzeci Hetman II Włoszczowa 12 oczek.

REKLAMA

I właśnie z tymi dwiema ekipami Fair Play zmierzą się już w lutym:

12.02 Hetman Włoszczowa 2 – Fair Play Końskie
18.02 MSS Masłów – Fair Play Końskie 

Jeżeli tylko zwyciężą, w którymś spotkań zapewnią sobie dalszą grę w fazie Play Off. Tam rozstrzygnie się rywalizacja o awans do III Ligi.

Do playoffów awansują po dwie najlepsze drużyny z I i II grupy Świętokrzyskiej IV Ligi. Zmierzą się one w półfinałach będąc rozstawionym na krzyż 1A-2B oraz 1B-2A. Następnie zwycięzca finału zapewni sobie awans do III Ligi, a przegrany z meczu finałowego będzie musiał szukać szczęścia w barażach z jedną ze słabszych drużyn z III Ligi. Trzymamy kciuki za naszych!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *