REKLAMA

Fair Play zagrają dla Pawła. Drużyna prosi kibiców o wsparcie

Siatkarska drużyna Fair Play już w najbliższą środę o godzinie 19:00 w hali sportowej w Stadnickiej Woli podejmie ekipę Orlicza Suchedniów w ramach rozgrywek IV Ligi Siatkówki. Zawodnicy mecz ten dedykują swojemu koledze z zespołu Pawłowi Kani, który 2 listopada uległ poważnemu wypadkowi – spadł z dachu DPS w Końskich. Mężczyzna po tym zdarzeniu długo przebywał w stanie śpiączki farmakologicznej. Podczas spotkania na trybunach prowadzona będzie  kwesta na rzecz jego leczenia i rehabilitacji. 

REKLAMA

„Zapraszamy kibiców do hali. Paweł to jeden z nas i chcemy zrobić wszystko by go wspomóc. Wiemy, że obecnie jest już wybudzony i musimy zrobić wszystko by zgromadzić środki na jego leczenie oraz rehabilitację” – mówi nam Kamil Świercz, zawodnik drużyny Fair Play.

REKLAMA

Przypomnijmy, że na rzecz Pawła trwa także zbiórka internetowa na zrzutce – TUTAJ. Podczas meczu będzie można wspomóc ją także stacjonarnie wrzucając pieniądze do specjalnej skarbonki.

Fair Play Końskie to nowy sportowy klub w regionie. Drużyna występuje w świętokrzyskiej IV Lidze Siatkówki Mężczyzn. Dotychczas team ten rozegrał trzy spotkania i odnotował trzy zwycięstwa. Konecczanie zajmują drugie miejsce w tabeli, a ich najbliższy rywal, czyli Orlicz Suchedniów plasuje się na czwartej pozycji.

Początek starcia w środę 17 listopada o godzinie 19:00 w hali sportowej w Stadnickiej Woli. 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *