REKLAMA

Fair Play zorganizowało kolejny turniej [zdjęcia]

W drugim, wypełniającym przerwę w rozgrywkach Koneckiej Ligi Futbolu turnieju piłkarskim zwyciężył Kansas Kazanów. W cyklu turniejów najlepszy jednak okazał się Thrash Attack, wyprzedzając, mający taki sam dorobek punktowy, UKS Końskie oraz wspomniane Kansas (udział w tylko jednym turnieju).

REKLAMA

II turniej Fair Play na Orliku 4

W słoneczną, upalną niedzielę Kansas, po małych problemach w fazie grupowej (porażka z Thrash Attack), odprawił w półfinale z kwitkiem Dachy Fornalczyk (wysoką porażkę można w dużej mierze tłumaczyć odnowieniem się kontuzji Pawłowi Augustyniakowi), a w finale nie dał większych szans UKS-owi Końskie. Trzecie miejsce zajął triumfator pierwszego turnieju – Thrash Attack, który w małym finale, po niezwykle emocjonującym meczu, pokonał Dachy Fornalczyk (IV lokata). Kolejne miejsca w turnieju zajęły: Deportivo la Costa Rica (niespodziewana wygrana z Thrash Attack w fazie grupowej) oraz New Team (dobra gra, ale, niestety, bez wyników).

REKLAMA

Po turnieju odbyła się ceremonia zakończenia cyklu obu turniejów. Puchary i dyplomy wręczali, w imieniu organizatora – Stowarzyszenia Sportowego FAIR PLAY – koordynator Waldemar Kania oraz sędzia Jan Sroka.

Natomiast już w najbliższa niedzielę wraca Konecka Liga Futbolu.

Autor: M. Michalczyk

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *