REKLAMA

Fałków, Stąporków i Końskie zapraszają na sylwestra pod chmurką

Włodarze Końskich, Stąporkowa i Fałkowa zapraszają na tradycyjnego sylwestra pod chmurką. W Końskich odbędzie się pokaz laserowy, w Stąporkowie oraz Fałkowie przybyli zobaczą fajerwerki. 

REKLAMA

Publiczna impreza rozpocznie się w Parku Miejskim o godzinie 23:00 –„Będziemy Państwa witać jakąś muzyką mechaniczną. Tradycyjnie około północy pojawią się władze miasta, spotkają się z mieszkańcami, będzie tradycyjny toast, będzie też ciepły poczęstunek. W tym roku zamiast pokazu sztucznych ogni będzie pokaz laserowy.” – mówił nam Piotr Salata, dyrektor koneckiego Domu Kultury.

Przewiduje się, że w Końskich pokaz laserowy zostanie uzupełniony fajerwerkami. Na przybyłych czekać będzie ciepły poczęstunek – kiełbaski oraz bigos. Tuż po północy władze gminy z burmistrzem Krzysztofem Obratańskim na czele złożą mieszkańcom życzenia, a następnie rozpocznie się pokaz laserów. Impreza potrwa do około godziny 1:00.

REKLAMA

Podobny przebieg będzie miało powitanie nowego roku w Stąporkowie. Zabawa z DJ-em rozpocznie się o godzinie 23:00 i potrwa do 1:00. O północy w niebo wzbiją się fajerwerki, a wszyscy przybyli będą mogli poczęstować się symboliczną lampką szampana. nie zabraknie też życzeń od burmistrz Doroty Łukomskiej. Impreza będzie miała miejsce na placu przed budynkiem Domu Kultury.

Nieco dłużej pod chmurką bawić będą się mieszkańcy gminy Fałków. Muzyka grana przez DJ Elbow’a wybrzmi już o 22:00 i nie ucichnie aż do 2:00. W międzyczasie wszystkim życzenia złoży wójt Henryk Konieczny. W Fałkowie o północy wystrzelą fajerwerki, organizatorzy zapewniają także ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz dla każdego lampkę szampana.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *