REKLAMA

Fałków: Trwa tydzień spisowy

Mieszkańcy gminy Fałków mogą wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym 2021 przychodząc do siedziby Urzędu Gminy w Fałkowie do 30 kwietnia. Każdy, kto w taki sposób weźmie udział w spisie otrzyma upominek oraz weźmie udział w loterii, w której można wygrać samochód.

REKLAMA

„Specjalnie dla naszych Mieszkańców zostanie zorganizowany Tydzień Spisowy. Codziennie pierwsze 5 osób, które w dniach od 26 do 30 kwietnia spiszą się na stanowisku przygotowanym w Urzędzie Gminy w Fałkowie otrzyma upominek z logo spisu a pozostałe osoby papierowe składanki typu „piekło – niebo” do zabawy z całą rodziną” – czytamy na stronie Urzędu Gminy w Fałkowie.

REKLAMA

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań przeprowadzany jest przez Główny Urząd Statystyczny raz na 10 lat. Główny Urząd Statystyczny zaleca zapisywanie się poprzez internet – TUTAJ bądź na infolinii pod nr telefonu 22 279 99 99.

Urząd Gminy w Fałkowie wychodzi natomiast z inicjatywą do mieszkańców, którzy do 30 kwietnia przyjdą zarejestrować się do siedziby gminy. Oprócz upominków będzie można w ten sposób wziąć udział w loterii promocyjnej NSP2021 i wygrać samochód oraz karty przedpłacone o wartości 1000 lub 500 złotych.

Przypominamy, że w tym roku ze względu na epidemię rachmistrzowie nie będą chodzić po domach w celu przeprowadzania wywiadów. Od dnia 4 maja natomiast będą oni spisywać telefonicznie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *