REKLAMA

Familijne i OFFowe filmy w Sielpi. Kino Letnie ma się dobrze! [wideo, zdjęcia]

Od początku wakacji w Sielpi funkcjonuje Kino Letnie. Obiekt, który znajduje się w pobliżu mola każdego wieczoru pęka w szwach. 

REKLAMA

„Frekwencja jak tylko jest pogoda to jest full. Nie dają nam wczasowicze spokoju, chcą byśmy grali codziennie, a to nie jest za bardzo możliwe. Zapraszamy kiedy tylko jest pogoda o godzinie 20:30 póki co, w sierpniu troszeczkę wcześniej. […] Gramy największe przeboje wytwórni Universal, można tak krótko powiedzieć. Gramy to co w tamtym roku było najbardziej popularne.” – opowiada nam Krzysztof Kowalski, opiekun Kina Letniego, pracownik Domu Kultury w Końskich.

Kino czynne jest od ponidziałku do czwartku – póki co seanse rozpoczynają się o 20:30 tak by słońce nie przeszkadzało w projekcjach, w sierpniu organizatorzy planują startować z filmami nieco wcześniej. W mijającym tygodniu bardzo ciekawym wydarzeniem była projekcja w Kinie Letnim filmów OFF’owych. Za sprawą Aleksandra Kopańskiego pracującego  w koneckim Domu Kultury w sielpiańskim obiekcie zagościły Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata, które zostały nagrodzone na 11 GRAND OFF festiwalu.

REKLAMA

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *