REKLAMA

Fani motoryzacji z dobrymi sercami. Zbierali nakrętki dla Oliwki [wideo, zdjęcia]

Fani czterech kółek tym razem spotkali się na parkingach przy markecie Kaufland w Końskich. Odpowiedzieli oni na zaproszenie grupy Konecki Motopiknik. Oprócz zwyczajowych rozmów o motoryzacji i integracji tym razem mieli także jeszcze jeden cel: zbierali plastikowe nakrętki dla chorej Oliwki Nowek z gminy Stąporków. 

REKLAMA

Od piątku 17 lipca w życie weszły nowe wytyczne dotyczące organizacji wydarzeń, także tych na otwartej przestrzeni. Mogą one liczyć już więcej niż 150 uczestników, wymagane jednak jest zakrywanie ust i nosa maseczką lub zachowanie dystansu społecznego. Z tych nowych regulacji postanowili skorzystać organizatorzy spotu i trzeba przyznać, że im wyszło – na miejscu według szacunków organizatorów pojawiło się nawet kilkaset osób. Wielbiciele motoryzacji pomagali, integrowali się, ale przede wszystkim eksponowali i podziwiali pojazdy. Zobaczcie w naszym wideo oraz na zdjęciach jak przebiegał kolejny spot organizowany przez grupę Konecki Motopiknik.

REKLAMA

Podczas wydarzenia prowadzona była zbiórka plastikowych nakrętek na rzecz Oliwki Nowek z gminy Stąporków. Więcej o akcji znajdziecie TUTAJ

Zdjęcia (B. Bocheński):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *