Faworyci wygrywają w Koneckiej Lidze Futsalu

W trzeciej kolejce Koneckiej Ligi Futsalu, organizowanej przez Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY, uchodzące za faworytów drużyny pewnie wygrały swoje mecze.

Największą trudność mieli Czarodzieje, którzy dopiero w drugiej połowie udowodnili swoją wyższość nad Dicks United. Kapitalny mecz w Czarodziejach rozegrał MVP kolejki – Sebastian Milcarz. Gładkie z kolei zwycięstwa odnieśli: Auto Komis Daniel Zych (nad Hiddens Stars) i Galacticos (nad Bimber Brothers).

Pozostałe dwa mecze tej kolejki kończyły się remisem: 4:4. Zarówno starcie Amatorów z TKN Bands i Wszystkich Świętych z Alternativ trzymały w napięciu do ostatniej minuty.

W czwartej kolejce zmierzą się:

9.00 – Hiddens Stars – Dicks United

10.00 – Amatorzy – Auto Komis

11.00 – TKN Bands – Czarodzieje

12.00 – Wszyscy Święci – Galacticos

13.00 – Alternativ – Bimbers Brothers

Dicks United – Czarodzieje 5 : 7 (2 : 1)

Bramki: Dicks – Baczewski, Staromłyński, Ferens, Krawczyk; Czarodzieje – Sękowski 3, Kabała, Milcarz, Rusiecki, Pera

Amatorzy – TKN Bands 4 ; 4 (2 : 2)

Bramki: Amatorzy – Nowakowski 2, Majewski, Grot; TKN – Bednarz, Potocki, Jankowski, Pytlos

Auto Komis Daniel Zych – Hiddens Stars 12 : 2 (6 : 0)

Bramki: Auto Komis – Sutowicz 5, Dolot 2, D. Zych 2, Rudnik 2, K. Stępień; Hiddens – Pilarski 2

Galacticos – Bimber Brothers 10 : 1 (5 : 1)

Bramki: Galacticos: Kijewski 4, Dutkiewcz 3, Mazur, Kłosek, Antosik; Bimber Brothers – Komisarski

Wszyscy Święci – Alternativ 4 : 4 (2 : 2)

Wszyscy Święci: Bednarz 3, Górecki; Alternativ – Szustak 4.