REKLAMA

Ferie 2022 z Domem Kultury w Końskich. Już nie ma wolnych miejsc [wideo]

W tym roku w sezonie zimowym w Końskich po raz kolejny odbędą się Ferie z Domem Kultury. Inicjatywa skierowana jest do dzieci z naszej gminy. Jednak wszystkie miejsca zostały zajęte już w ciągu pierwszej doby zapisów! Organizatorzy zachęcają do wpisywania swoich pociech na listę rezerwową. 

REKLAMA

W roku 2022 będą miały miejsce tradycyjnie dwa turnusy spotkań zimowych w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich. Pierwszy odbędzie się w dniach 17 – 21 stycznia, natomiast drugi od 24 do 28 stycznia. Udział wezmą dzieciaki w wieku od 7 do 12 roku życia.

O programie opowiedziała nam Marzena Kądziela, wicedyrektor MGDK Końskie: „W każdym tygodniu młodzież wyjedzie do kina do Kielc na jakiś hit filmowy, który będzie dla dzieci nowością. Drugim wyjazdem będzie wyjazd do manufaktury słodyczy, również do Kielc, i tak dzieci będą samodzielnie uczestniczyć w wyrabianiu lizaków, cukierków i innych słodyczy”. Ponadto wśród atrakcji znajdą się zajęcia wokalne, plastyczne czy ceramiczne.

REKLAMA

Organizatorzy w celu zwiększenia bezpieczeństwa uczestników podczas zimowych zabaw podzielą dzieciaki na kilka mniejszych grup zajęciowych, które będą zmieniać co jakiś czas tematykę aktywności. W razie zaostrzenia rygoru sanitarnego w związku z pandemią COVID-19 zajęcia mogą zostać odwołane.

Całe wydarzenie będzie odbywać się podczas 5-dniowych turnusów w godzinach 10:00 – 13:00 w budynku koneckiego domu kultury przy ulicy Mieszka I 4. Lista uczestników jest co prawda wypełniona, jednak wciąż można się zgłaszać na listę rezerwową. Szczegóły uzyskacie dzwoniąc pod numer 41 372 24 78, a zapisać się można osobiście w budynku placówki kultury.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *