REKLAMA

Ferie pełne atrakcji w przedszkolu Sowa w Stadnickiej Woli

Podczas dwutygodniowych ferii zimowych w Przedszkolu Sowa w Stadnickiej Woli odbywały się dni tematyczne, w czasie których opiekunowie grup zapewniali dzieciom wiele atrakcji. Było dużo niezwykłych doznań sensorycznych, dzieci kształtowały motorykę, kreatywność, rozwijały sprawność ruchową, oraz swoje zmysły.

REKLAMA

REKLAMA

W czasie zajęć przedszkolaki miały zapewnione dużo ciekawych zajęć twórczych i plastycznych. Robiły sztuczny śnieg, lepiły bałwanki i serduszka, malowały krajobrazy palcami, lepiły z masy porcelanowej oraz zanurzali dłonie w mące, grochu, bułce tartej, płatkach owsianych i kaszy. Tego typu zajęcia kształtują integrację sensoryczną, kreatywność i sprawność motoryki małej. Wesołe zabawy muzyczne w połączeniu z chustą animacyjną dostarczały wiele radości i umacniały więzy międzyludzkie. Maluchy rozwijały swoją sprawność ruchową oraz uczyły się zdrowej konkurencji podczas zajęć w hali sportowej. Pobudzały samodzielne myślenie i ciekawość otaczającego świata. Poznawały prawa fizyki wykonując ciekawe eksperymenty. Na zajęciach kulinarnych dzieci rozwijały swoje zmysły węchu, dotyku, smaku i wzroku. Piekły babeczki jogurtowe oraz urozmaiconą pizzę. Przez cały czas mogły do woli korzystać z wyposażenia sal czyli z puzzli, układanek, gier, klocków, lalek, samochodów i wielu innych.

Zajęcia dostarczyły dzieciom dużo radości i ciekawych doznań. Rodzice są bardzo zadowoleni z profesjonalnej opieki nad swoimi pociechami.
Przypominamy, że Przedszkole Sowa prowadzi zapisy do przedszkola do 16 marca 2020 roku. Wnioski można pobrać tutaj lub w sekretariacie Placówki Zespołu Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *