REKLAMA

Festyn Radoszyczanie Dzieciom powraca! Już w niedzielę! [WIDEO]

Już w najbliższą niedzielę 31 lipca od godziny 15:00 charytatywny festyn ,,Radoszyczanie Dzieciom”. Impreza odbędzie się na stadionie sportowym ,,Partyzant” w Radoszycach przy ulicy Krakowskiej. Usłyszymy gwiazdy muzyki disco polo, Camasutrę i zespół After Party.

REKLAMA

W ostatnią niedzielę miesiąca burmistrz Miasta i Gminy Radoszyce Michał Pękala, zaprasza wszystkich mieszkańców i nie tylko, na festyn do Radoszyc, jaki odbędzie się na boisku ,,Partyzant” przy ulicy Krakowskiej w Radoszycach. Każdy chcący się wesoło bawić, ale też i wesprzeć zbiórkę pieniędzy dla dzieci, może liczyć, tak jak było to w latach ubiegłych, na moc atrakcji. Rozpoczęcie pokazów o 15:00. O godzinie 17:30 wystąpi gwiazda muzyki disco polo – Camasutra, o 21:00 znany zespół After Party. Po nim, o godzinie 22:00, loteria dla uczestników zbiórki charytatywnej (bardzo atrakcyjne nagrody do rozlosowania) i biesiada pod gwiazdami do północy.

REKLAMA

O pozostałych atrakcjach w telegraficznym skrócie, mówi Michał Pękala -,,Po dwuletniej przerwie zapraszamy na nasz festyn ,,Radoszyczanie dzieciom”. Na tym festynie nie tylko umiemy się bawić, ale przede wszystkim pomagać naszym najmłodszym mieszkańcom. To dla nich będzie zorganizowana loteria fantowa, w której będziemy pomagać w niepełnosprawnościach. Na naszym festynie będzie dużo się działo. Będziemy mieli młodzież szkolną, seniorów, którzy artystycznie zagoszczą na naszej scenie. Będziemy mieć konkurs STRONGMANów, pokaz karate, wspaniale dania gorące, które będą prezentowane przez nasze sołectwa. Będziemy mieć kugiel. Przypomnę państwu, że przygotowują go pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Radoszyce. […] Będziemy mieć także animacje. Pamiętajcie o tym, że ten festyn to nie tylko zabawa, ale przede wszystkim pomoc.”

Od siebie możemy dodać, że na pewno zaśpiewa Bożena Zielińska. Zabawie do północy towarzyszyć  mają liczne konkursy i pokazy, jak np. kulinarne, dla dzieci, czy pokazy OSP. Zapewniono zaplecze gastronomiczne i przekąski, więc można przybywać z całą wielopokoleniową rodziną, znajomymi i samemu. Każdy znajdzie coś dla siebie.

REKLAMA

2 thoughts on “Festyn Radoszyczanie Dzieciom powraca! Już w niedzielę! [WIDEO]

  1. Radoszyczanin pisze:

    Zespół after party bierze za występ od 20-25 tys. Złotych a Kamasutra między 15 – 20 tys. Cennik z 2017 roku ze strony agencji artystycznej więc teraz znacznie , znacznie więcej sobie liczą . Więc za same koncert gmina wyda między 35- 45 tysięcy złotych przy stawkach starych sprzed 5 lat Te pieniądze można by przeznaczyć na dzieci . Więcej gmina wyda na imprezę niż na pomoc dzieciom . Jestem ciekawy czy zbiorą ponad 50 tysięcy żeby chociaż koncert się zwrócił . Ale cóż taka Polska …koncerty charytatywne są ale dla artystow 🙂

  2. aaa pisze:

    to fakt mogli by zagrać za pół ceny a reszta na dzieciaki tak czy tak jade na kugiel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *