REKLAMA

Festyn w Koziej Woli już za nami

W sobotę 20 sierpnia w Koziej Woli przy remizie OSP odbył się festyn rodzinny, pod patronatem starosty koneckiego Grzegorza Piec i burmistrz Stąporkowa Doroty Łukomskiej. To kolejna okoliczność,  która zintegrowała społeczność lokalną przy wspólnej biesiadzie.

REKLAMA

REKLAMA

Część artystyczną zainaugurował Zespół Ludowy „Mokrzaneczki” z Mokrej. Po nim scenę przejęli soliści – rozśpiewany Mario i Paulina Plewa, a na koniec Zespół Impuls. Oprócz występów muzycznych, na przybyłych czekały  pokazy, poczęstunki oraz loteria fantowa, w której można było wygrać atrakcyjne nagrody. Koło Gospodyń Wiejskich z Huciska, oraz z Koziej Woli przygotowały stoiska z pysznymi potrawami.

Mali Strażacy OSP Stąporków zaprezentowali się głównie dla swych rodzin i dla najmłodszych, natomiast miejscowa Młodzieżowa Drużyna Strażacka dokonała pokazu ratownictwa medycznego. Najmłodsi mogli również korzystać z waty cukrowej, lodów i dmuchawców. Była również okazja do zaprzyjaźnienia się z alpakami, przejażdżki motocyklem i wykonania malunków na twarzach dzieci. Nikt nie wyszedł z pustym żołądkiem, na koniec częstowano kiełbaską z grilla.

O atrakcje tego dnia zadbało liczne grono sponsorów: starosta konecki – Grzegorz Piec, burmistrz stąporkowa – Dorota Łukomska, wicestarosta konecki – Wiesław Skowron, poseł na Sejm RP – Mariusz Gosek, Rada Sołecka KGW Kozia Wola, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stąporkowie, radny – Jacek Trudnos, Onko-Derm, Dom Opieki ,,U Stępniów”, Grzegorz Ciura ,,Łucznik”, Mini Moda Końskie, Warkoczyki Wielorazowe QUQA, Artur Sykuła, Jerzy Wąsik, Małgorzata Chałubińska, Ermet Stąporków.

Zdjęcia:

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *