REKLAMA

Finał akcji ‚Serce za serce’ w Przedszkolu w Smykowie [zdjęcia]

We wtorek w Przedszkolu w Smykowie odbył się finał II edycji dobroczynnej akcji bożonarodzeniowej pod tytułem „Serce za serce”, której celem była zbiórka produktów dla osób potrzebujących oraz chorych dzieci z okazji świąt Bożego Narodzenia, organizowanej przez Przedszkole w Smykowie przy współpracy z Urzędem Gminy Smyków i Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej.

REKLAMA

Akcja polegała na wypiekaniu pierników przez dzieci, rodziców oraz wolontariuszy, a następnie wymiany słodkości na artykuły pierwszej potrzeby. W ramach przedsięwzięcia, przygotowanych zostało około dwóch tysięcy ciasteczek, które ładnie zapakowane trafiły na wymianę. Odwiedzający przedszkole rodzice i mieszkańcy gminy zabierali pierniczki w zamian wrzucając do odpowiednich koszy potrzebne produkty, takie jak artykuły spożywcze, higieniczne, bielizna pościelowa, słodycze, leki czy zabawki.
Artykuły posegregowano, a paczki wraz ze świątecznymi życzeniami trafiły do sześciu rodzin z gminy Smyków –„Dziękujemy dzieciom, rodzicom i pracownikom przedszkola, pani kierownik GOPS Renacie Marzec oraz wszystkim pracownikom GOPS i Urzędu Gminy w Smykowie na czele z wójtami panem Jarosławem Pawelcem oraz panem Jerzym Dudą za pomoc w przeprowadzeniu tego ważnego, niosącego pomoc innym działania” – mówi Dorota Kołodziejczyk, dyrektor Przedszkola w Smykowie.
Podczas przekazania paczek do transportu obecni byli Jerzy Duda, zastępca wójta Smykowa, dyrektor placówki Dorota Kołodziejczyk, oraz kierownik GOPS Smyków, Renata Marzec.
Zdjęcia [źródło: Przedszkole w Smykowie]:

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *