REKLAMA

Finał Rap Lokal Końskie 2. Fale dźwięków które pomoc niosą [fotorelacja]

W sobotę w Bistro Krakowska odbył się finał drugiej edycji charytatywnej imprezy Rap Lokal Końskie. W tym roku raperzy zbierali pieniądze dla Sebastiana Makowskiego.

REKLAMA

REKLAMA

Rap Lokal to ogólnopolska akcja której inicjatorem jest ESTE, czyli Krzysztof Łyszkowski. W tym roku wydarzenie to odbyło się w Chorzowie, Bełchatowie, Jarocinie, Pabianicach i Końskich. Koordynatorem koneckiej edycji jest Kovaleffsky – Grzegorz Kowalewski. Intencją raperów jest wspieranie potrzebujących przez muzykę. Zaangażowali oni wiele osób do stworzenia wyjątkowego utworu muzycznego. Następnie przygotowali teledysk promujący imprezę na której zbierano pieniądze na dom bez barier dla Sebastiana Makowskiego.

Na wydarzenie przybyło wielu miłośników rapu nie tylko z Końskich ale i z Pabianic, gdzie narodziła się cała idea. Imprezę rozpoczął Live Act przygotowany przez ukraińskiego producenta Finger Trips. Kolejne występy lokalnych raperów i wokalistek zapowiadał Kubeq czyli Kuba Tomaszewski. Na scenie zagrali KAERZET, YOUNG DEE DEE, ERGIEPE (EWP SKŁAD), YOGI RAPU HUTA, OWUEN, CICHY, ŁOSIU, SANDERS (BEATBOX), BOCZO, ESKO POLO (ESTE/KOVALEFFSKY/DJ FEELX). Wszystkich wykonawców wspierał skreczami DJ Ramone. W przerwach między koncertami Kovalevvsky przeprowadzał licytacje fantów w których udział brała publiczność.

Za wszystkie starania raperów i ofiarność uczestników wydarzenia podziękowała mama Sebastiana Makowskiego. Przed północą na scenie pojawili się wszyscy wykonawcy i zagrali utwór Rap Lokal Końskie 2. Następnie odbyło się After Party w którym swój porywający set funkowo transowej muzyki poprowadził DJ Feel-X.

Zdjęcia:

REKLAMA

2 thoughts on “Finał Rap Lokal Końskie 2. Fale dźwięków które pomoc niosą [fotorelacja]

  1. Pingback: Raperzy zebrali 2836,00 zł dla Sebastiana Makowskiego | TKN24

  2. Pingback: Rap Lokal After z udziałem Young Dee Dee i Bocza | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *