REKLAMA

Finał WOŚP w Gowarczowie. Tańce i alpaki! [wideo, zdjęcia]

Gowarczów zorganizował sztab po raz pierwszy i od razu z masą atrakcji! Co prawda wolontariuszy mamy tutaj tylko dziewięcioro, ale działają oni niezwykle prężnie. Szefową sztabu WOŚP Gowarczów jest Małgorzata Żurawska, a przygotowano naprawdę multum mini wydarzeń. Wielkim zainteresowaniem mieszkańców cieszyły się alpaki, które kwestowały wspólnie z wolontariuszami. 

REKLAMA

Gowarczowski sztab rozpoczął już od samego rana – zarówno w siedzibie sztabu w Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej, jak i w sołectwach gminy Gowarczów, a nawet w Sielcu w powiecie opoczyńskim –„Byliśmy już w Rudzie Białaczowskiej, w Bębnowie, a w Gowarczowie od samego rana jesteśmy w okolicach kościołów. Wszędzie tam gdzie jest więcej ludzi, a wolontariuszom pomagają alpaki” – mówi nam Małgorzata Żurawska, szefowa sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gowarczowie.

Nie zabrakło też licytacji, które prowadzono w CKiAL. W samym Gowarczowie przygotowano też inne atrakcje. To między innymi zlot zabytkowych aut, wizyta alpak o imieniu Dino i Hugo, wozu strażackiego, czy występ Studia Tańca Point.

REKLAMA

„W Gowarczowie jest blok tematyczny familijny od 13:00 do 15:00. Wolontariusze kwestują po rynku, tam są alpaki, przed budynkiem mamy zlot samochodów pasjonatów motoryzacji, obok jest też wóz strażacki, a w samym budynku centrum do 14:00 rozpoczną się pokazy taneczne, warsztaty animacyjne, a poza tym jeszcze licytacje”  – dodaje Żurawska.

Sztab czeka jeszcze także liczenie pieniędzy. O wynikach finansowych będziemy Państwa informować w tkn24.pl oraz naszej telewizji w osobnych artykułach i materiałach wideo.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *