REKLAMA

Florczyński i Sobaś najlepsi w Wakacyjnych Turniejach Siatkówki Plażowej

Niedzielnymi rozgrywkami zakończył się wakacyjny cykl turniejów siatkówki plażowej, organizatorem którego było Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY, a koordynatorem Waldemar Kania. Najlepsi podczas całego cyklu byli Florczyński i Sobaś.

REKLAMA

Uczestnicy turnieju siatkówki plażowej

W ostatnim, niedzielnym, turnieju zwyciężył duet Karol Wojna/Michał Dziurdź, który w finale pokonali trudnego przeciwnika – parę: Artur Ambroszczyk/Filip Białecki. W podsumowaniu całego cyklu duet Wojna/Dziurdź zajął jednak tylko drugie miejsce (nie wzięli udziału w jednym turnieju). Najregularniej punktowali i najrówniej grali Mikołaj Florczyński i Jakub Sobaś i to oni zasłużenie sięgnęli po najbardziej okazały puchar.

Nagrody otrzymali również: wspomniany duet Wojna/Dziurdź, za drugie miejsce, Kamil i Patryk Świerczowie, za trzecie miejsce, Agnieszka Kołba i Jan Sroka, jako najwaleczniejsza para oraz Konrad Jaros za pomoc w organizacji turniejowego cyklu.

REKLAMA

Mikołaj Florczyński i Jakub Sobaś z pucharem za I miejsce w cyklu turniejów siatkówki plażowej

Poniżej prezentujemy wyniki turniejów:

Grupa A
Artur Ambroszczyk/Filip Białecki – Agata Migas/Mikołaj Kuleta 21 – 11
Marek Sroka/Agnieszka Kołba – Agata Migas/ Mikołaj Kuleta 21 – 15
Marek Sroka/Agnieszka Kołba – Artur Ambroszczyk/Filip Białecki 17 – 21
Kolejność:
1. Artur Ambroszczyk/Filip Białecki (awans)
2. Marek Sroka/Agnieszka Kołba (baraże)
3. Agata Migas/Mikołaj Kuleta

Grupa B
Karol Wojna/Michał Dziurdź – Arkadiusz Jakubowski/Bartłomiej Jędrzejczyk 21 – 12
Karol Wojna/Michał Dziurdź – Konrad Kuśmeirczyk/ Mateusz Grzegorczyk 21 – 6
Konrad Kuśmierczyk/ Mateusz Grzegorczyk – Arkadiusz Jakubowski/Bartłomiej Jędrzejczyk 10 – 21
Kolejność:
1. Karol Wojna/Michał Dziurdź (awans)
2. Arkadiusz Jakubowski/Bartłomiej Jędrzejczyk (baraże)
3. Konrad Kuśmierczyk/ Mateusz Grzegorczyk

Grupa C
Jakub Sobaś/ Mikołaj Florczyński – Łukasz Leksycki/Robert Szczegielniak 21 – 19
Jakub Danielik/Piotr Wilk – Jakub Sobaś/ Mikołaj Florczyński 9 – 21
Łukasz Leksycki/Robert Szczegielniak – Jakub Danielik/Piotr Wilk 21 – 15
Kolejność:
1. Jakub Sobaś/ Mikołaj Florczyński (awans)
2. Łukasz Leksycki/Robert Szczegielniak (baraże)
3. Jakub Danielik/Piotr Wilk

Baraże
Marek Sroka/Agnieszka Kołba – Arkadiusz Jakubowski/Bartłomiej Jędrzejczyk 21 – 11
Marek Sroka/Agnieszka Kołba – Łukasz Leksycki/Robert Szczegielniak 14 – 21
Arkadiusz Jakubowski/Bartłomiej Jędrzejczyk – Łukasz Leksycki/Robert Szczegielniak 14 – 21
Kolejność:
1. Łukasz Leksycki/Robert Szczegielniak (awans)
2. Marek Sroka/Agnieszka Kołba
3. Arkadiusz Jakubowski/Bartłomiej Jędrzejczyk

Półfinały
Jakub Sobaś/ Mikołaj Florczyński – Karol Wojna/Michał Dziurdź 18 -21
Łukasz Leksycki/Robert Szczegielniak – Artur Ambroszczyk/Filip Białecki 8 – 21

Mecz o III miejsce
Łukasz Leksycki/Robert Szczegielniak – Jakub Sobaś/ Mikołaj Florczyński 1 – 2 (21 – 14, 14 – 21, 12 – 15)

Finał
Artur Ambroszczyk/Filip Białecki – Karol Wojna/Michał Dziurdź 17 – 21

Kolejność po 3 turniejach:
1. Jakub Sobaś/ Mikołaj Florczyński
2. Karol Wojna/Michał Dziurdź
3. Kamil Świercz/ Patryk Świercz

Zdjęcia (Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *