REKLAMA

Foodtrucki nad zalewem Antoniów świetną atrakcją kulinarną! [wideo, zdjęcia]

Nad zalewem Antoniów koło Radoszyc podczas weekendu stacjonowały foodtrucki. Pięć mobilnych gastronomii, dmuchane atrakcje dla dzieci oraz rzemieślniczy browar przyjechały zrzeszone w grupie Foodtruck Land i cieszyły się wielkim zainteresowaniem turystów.

REKLAMA

„Mamy zlot foodtrucków, dodatkowo pełno atrakcji dla dzieci i strefa piwna […] Przyjechało 5 foodtrucków – tradycyjne kołacze węgierskie, PichciBryka, czyli szarpana wieprzowina, El Compadre, czyli kuchnia meksykańska, Bułkownik Burger z burgerami i All Eyes on Fries – frytki belgijskie. Dodatkowo SkyFun jako atrakcje dla dzieci i Browar Rebelia czyli rzemieślnicze piwo” – mówi nam Dominika Jagizelska, przedstawicielka firmy Foodtruck Land i organizator wydarzenia.

Rozmaite potrawy będące w ofercie mobilnych gastronomii można było skosztować na świeżym powietrzu pod parasolkami chroniącymi przed słońcem. Dodatkowo na całym obszarze zajmowanym przez foodtrucki rozbrzmiewała muzyka, o którą dbał didżej.

REKLAMA

„Foodtrucki to inicjatywa, która w Polsce ma już 2 lub 3 lata. Organizatorzy zgłosili się do nas, czy jest taka możliwość, żeby u nas zrobili właśnie taki zlot foodtrucków. Zaprosiliśmy ich serdecznie na nasz zalew i pomogliśmy w organizacji żeby czuli się u nas dobrze i przede wszystkim żeby mieszkańcy byli zadowoleni” – mówi nam burmistrz miasta i gminy Radoszyce Michał Pękala.

Zainteresowanie strefą foodtrucków było bardzo duże, świetnie bawili się także najmłodsi na przykład skacząc na dmuchanym zamku. Przypominamy, że nie była to jedyna atrakcja nad zalewem Antoniów podczas minionego weekendu – w niedzielę odbył się tam także I Turniej Kajakowy o Puchar Burmistrza Radoszyc, o którym wideo znajdziecie u nas już wkrótce.

Zdjęcia (Kamil Olesiński):

REKLAMA

One thought on “Foodtrucki nad zalewem Antoniów świetną atrakcją kulinarną! [wideo, zdjęcia]

  1. Pingback: I Turniej Kajakowy o Puchar Burmistrza Radoszyc - relacja | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *