REKLAMA

FoodTrucki znów przyjadą nad Zalew Antoniów!

W drugi weekend czerwca (12-13.06) będzie miał miejsce drugi już Zlot FoodTrucków nad Zalewem Antoniów. Przed rokiem to wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem (relacja TUTAJ). Włodarze gminy Radoszyce mają nadzieję, że tak będzie i tym razem. 

REKLAMA

„Na pewno będzie Bulkownik Burger, Tradycyjne Kołacze Węgierskie, Lody Tajskie. Spodziewamy się jednak zdecydowanie więcej FoodTrucków. Dodatkowo będzie stoisko z lemoniadą, Browar Rebelia. Dla Dzieci w godzinach 13-15 darmowe malowanie twarzy. Stoisko z warkoczykami, tatuażami i balonami oraz dmuchańce od firmy Sky Fun. Czeka nas wszystkich już miejmy nadzieję letnia zabawa” – mówi nam jeden z organizatorów z ramienia Foodtruck Land.

REKLAMA

Sezon nad Zalewem Antoniów zapowiada się ciekawie więc nie tylko w wakacje –„Tak jak już informowaliśmy planujemy szereg działań, aktywności i kulturalnych i sportowych nad naszym zalewem. Na pewno nie pozwolimy na to by było tam nudno. Zapraszam wszystkich serdecznie, a o szczegółach wydarzenia będziemy jeszcze informować bliżej jego terminu” – mówi nam Michał Pękala, burmistrz miasta i gminy Radoszyce.

Na pewno i my w weekend 12-13 czerwca z kamerą wybierzemy się nad Zalew Antoniów, a relację obejrzycie w tkn24.pl.

Zlot Foodtrucków 12-13 czerwca – Radoszyce, Zalew ” Antoniów „
Sobota 12:00 – 22:00
Niedziela 12-00 – 20:00

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *