REKLAMA

Fotograficzny sukces uczniów ze Stadnickiej Woli [zdjęcia]

O Orszaku Trzech Króli głośno jest nie tylko przez jeden dzień w roku. Fundacja Orszak Trzech Króli co roku organizuje również kilka konkursów związanych z głównym wydarzeniem. W jednym z nich świetnie poradzili sobie uczniowie ze szkoły w Stadnickiej Woli. 

REKLAMA

Orszak Obiektywnie to konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcia wykonane podczas Święta Trzech Króli. W tym roku zorganizowano już piątą edycję tego plebiscytu. Tematem przewodnim było hasło  „Pan jest moim pasterzem”. Jury w składzie Grzegorz Jakubowski, Jacek Jastalski oraz Franciszek Grzywacz wytypowało zwycięzców w dwóch kategoriach: junior oraz open.

„Błękitny Orszak Trzech Króli” – zdjęcie autorstwa Mateusza Walkiewicza

W kategorii junior drugie oraz trzecie miejsce przypadło podopiecznym Justyny Soi-Sadowskiej z koła fotograficznej przy Zespole Szkół w Stadnickiej Woli. Trzecią lokatę przyznano Klaudii Kosmal za fotografię pt. „Przed Kościołem pw. Chrystusa Odkupiciela”, natomiast drugie miejsce przypadło Mateuszowi Walkiewiczowi za zdjęcie pt.”Błękitny Orszak Trzech Króli”. Zwyciężyła Maria Obrębska z fotografią „Król Herod na poznańskim ratuszu”. Wszyscy wyróżnieni otrzymali nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy!

REKLAMA

„Przed Kościołem pw. Chrystusa Odkupiciela”- fotografia Klaudii Kosmal.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *