REKLAMA

Gaszyn Challenge: Urzędy z Słupi Koneckiej i Rudy Malenieckiej pomagają dzieciakom

Urząd Gminy Gowarczów i Urząd Gminy Ruda Maleniecka włączyły się do akcji Gaszyn Challenge. Urzędnicy pompowali dla chorych dzieci, a następnie wpłacali środki. Zobaczcie jak im poszło. 

REKLAMA

Niedawno pisaliśmy o strażakach oraz policjantach, którzy wzięli udział w tym wyzwaniu [TUTAJ i TUTAJ]. Do akcji włączyli się urzędnicy z UG Gowarczów [TUTAJ], którzy otrzymali nominację od leśników z Nadleśnictwa Barycz. Wójt Pacocha na koniec zadania nominował do jego wykonania kolejne urzędy – gminę Ruda Maleniecka i gminę Słupia Konecka.

REKLAMA

Jak się okazuje te również wykonały zadania. Urzędnicy z Słupi pompowali dla Wojtusia i Kacperka (ten drugi chłopiec to mieszkaniec gminy Słupia Konecka), a po zakończeniu ćwiczeń wójt Robert Wielgopolan nominował do dalszej zabawy Urząd Gminy w Łopusznie, Dom Pomocy Społecznej w Rudzie Pilczyckiej, a także Nadleśnictwo Włoszczowa.

Natomiast Urzędnicy z Rudy Malenieckiej „pompowali” dla Tosi. Na zakończenie zadania wójt gminy Leszek Kuca nominował: Starostwo Powiatowe w Końskich, Powiatowy Urząd Pracy w Końskich oraz Urząd Gminy w Fałkowie.

Wszystkie zbiórki wspomagane przez osoby uczestniczące w Gaszyn Challenge znajdziecie w portalu siepomaga.pl.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *