REKLAMA

Gerard Bąk wraca do klatki!

Podczas gali TFL 17 „NOC PRAWDY”, którą zaplanowano w Pionkach na sobotę 25 maja zawalczy Gerard Bąk. To niespodziewana wiadomość, bo początkowo na imprezie miał zaprezentować się tylko inny podopieczny Brawler Fight Club Artur Krawczyk (o Arturze i jego przeciwniku piszemy TUTAJ). 

REKLAMA

„Jeden z zawodników doznał kontuzji. Pojawiła się więc propozycja dla Gerarda i postanowiliśmy z niej skorzystać. Gerard nie miał żadnego urazu po ostatniej walce, więc powinien być w formie już za mniej niż dwa tygodnie. Trzymajcie kciuki za zawodników Brawlera” – mówi nam Marcin Kij, trener Bąka i Krawczyka.

REKLAMA

Pod koniec marca Gerard Bąk walczył na gali PLMMA ze znanym Pawłem ‚Trybsonem’ Trybałą. Mimo heroicznej walki nasz zawodnik przegrał. Teraz zmierzy się z Michałem Grzesiakiem (Fabryka Sportu Chełm). To fighter związany z organizacją Thunderstrike Fight League. Jego ostatni występ to porażka z Piotrem Mochockim. Grzesiak jednak zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Walka zakontraktowana jest w kategorii wagowej do 84 kilogramów.

Bilety na galę można nabywać między innymi w koneckim klubie Brawler.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *