REKLAMA

Gierada ‚Na luzie o polityce’ w Końskich [wideo, zdjęcia]

Poseł Artur Gierada związany z Platformą Obywatelską, a na jesieni prawdopodobnie startujący w wyborach do Sejmu RP z list Koalicji Obywatelskiej w czwartek gościł w Końskich w ramach swojego touru po województwie świętokrzyskim pod hasłem ‚Na luzie o polityce’. Poseł mówił o wielu kwestiach, w tym między innymi o pożarze wysypiska w Fałkowie w kontekście ogromnej ilości śmieci, która do Polski dociera zza granicy w ostatnich latach. 

REKLAMA

Oprócz tematu śmieci Gierada mówił także o konieczności przekształcenia drogi krajowej 74, która biegnie przez powiat konecki w drogę ekspresową oraz dokonaniu zabezpieczeń niebezpiecznych skrzyżowań, które na niej występują. Polityk sporo uwagi w swoim wystąpieniu w Końskich poświęcił edukacji – zwracał uwagi na przepełnione szkoły i późne godziny końca zajęć. Reformę edukacji przeprowadzoną przez PiS nazwał nawet deformą.

Gieradę zapytaliśmy o to czy są już znane nazwiska konecczan, którzy pojawią się na listach Koalicji Obywatelskiej. Ten wskazał byłego burmistrza Michała Cichockiego, ale i dosyć tajemniczo sugerował, że na liście może pojawić się ktoś spośród obecnych samorządowców z naszego regionu.

REKLAMA

W czwartek poseł Artur Gierada rozdawał mieszkańcom Końskich publikację opisującą jego dokonania w Parlamencie RP. Odbył także szereg rozmów z konecczanami na naszym skwerku oraz ulicach miasta.

Zdjęcia:

REKLAMA

2 thoughts on “Gierada ‚Na luzie o polityce’ w Końskich [wideo, zdjęcia]

  1. temu posłowi na fb zadałem kilka prostych, ale chyba niewygodnych pytań, to zostalem zbanowany. Panie pośle, jest pan niewiarygodny jak cała POpaprane PO. tutaj mnie pan nie zablokuje. co najwyżej to może mnie pan cmoknąć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *