REKLAMA

Gmina Gowarczów przekazała policji nowoczesny sprzęt [zdjęcia]

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Końskich otrzymali od gminy Gowarczów nowoczesny sprzęt, który będzie wykorzystywany między innymi w działaniach poszukiwawczych. 

REKLAMA

Sprzęt w szczególności pomoże w pracy funkcjonariuszom z Wydziału Kryminalnego KPP w Końskich. Wśród przekazanych przedmiotów znalazła się między innymi kamera termowizyjna, która doskonale sprawdza się w działaniach poszukiwawczych za osobami zaginionymi, prowadzonymi po zmroku na bardzo trudnym terenie.

REKLAMA

Nowoczesny sprzęt na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Końskich insp. Rafała Zielińskiego przekazał dziś wójt gminy Gowarczów Stanisław Pacocha.

Zdjęcia (policja):

REKLAMA

6 thoughts on “Gmina Gowarczów przekazała policji nowoczesny sprzęt [zdjęcia]

  • Widzę, że chcesz mnie wyprowadzić z równowagi. Nie przywiązuję się do używanych nicków. Rozumiem, że ci imponuję i chciałbyś się poczuć kimś wartościowym, dyskredytując mnie prostackimi wpisami. Ale podpisując się tym samym pseudonimem pokazujesz tylko coś przeciwnego. Nienormalnego. To jest agresja, kimkolwiek jesteś. Wiem, kim nie jesteś, a kim jesteś jest w tym bez znaczenia. Nie mnie szkodzisz, ale tym, na których ci zależy.

   • JNasze komentarze są anonimowe. Przecież każdy może podpisać się jako M. Podpisz się z imienia i nazwiska to nie będzie kopii.

    • Nie. I nie ma tu miejsca na dyskusję. Na tym forum podpisuję się tym nickiem. Utwórz sobie inny, jeśli jesteś pełnosprawnym intelektualnie człowiekiem.

    • Wynalazcek radia jest powszechnie przypisywany Marconiemu, podczas gdy wcześniej opatentował go Tesla. Marconi kilkukrotnie próbował go opatentować, a stało się to dopiero gdy jego firma stała się wpływowa. Sąd ostatecznie unieważnił patent Marconiego, ale już po śmierci Tesli, do której przyczyniła się wyczerpująca go walka z nieuczciwą konkurencją. Wyszło przy tym, że Marconi naruszał wynalazki także innych autorów. Tesla był geniuszem, Marconi biznesmenem. Geniusz poszedł do grobu, ludzkość straciła. To w interesie społeczeństwa jest ochrona praw autorskich. Kto jest wierny w drobnej sprawie, będzie wierny w wielkiej. To jest drobna sprawa. Ale jest świadectwem postaw wobec wartości, które służą wszystkim. Redakcja nie wprowadziła rejestracji, dając swobodę forumowiczom. Ale to nie oznacza przyzwolenia dla robienia dzikiego zachodu. Prawa intelektualne są chronione także w takim małym przypadku. To zamiast dyskusji i ku przestrodze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *