REKLAMA

Gmina Gowarczów wesprze 32. Finał WOŚP

W gminie Gowarczów działać będzie kolejny sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszym powiecie. Wiemy już, jakie atrakcje przygotowali organizatorzy oraz gdzie znajdziecie wolontariuszy z puszkami.

REKLAMA
32. Finał WOŚP w Gowarczowie

fot. GCKiB Gowarczów

To drugi raz, gdy sztab WOŚP działa w tym miejscu. Jego szefową została Małgorzata Żurawska, instruktorka pracowni kreatywnej i animatorka kultury.

W tej gminie na ulicach spotkacie dziewięcioro wolontariuszy, którzy w terenie pojawią się w niedzielę 28 stycznia o godzinie 8:00 i zakończą swoją misję o 20:00. Kwesta odbędzie się nie tylko w Gowarczowie, ale też w Rudzie Białaczowskiej czy Sielcu. Natomiast w Bębnowie, Giełzowie i Kamiennej Woli, kolejno o godzinach 12:00, 13:00 i 14:00 chętni mogą wybrać się na spacer z alpakami, podczas którego także można wesprzeć inicjatywę.

REKLAMA

Główna część 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w tej gminie będzie miała miejsce w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotece w Gowarczowie. Tam organizatorzy zapraszają na godzinę 17:00. Wtedy to rozpoczną się licytacje, w trakcie których będzie szansa nabyć między innymi gadżety od zespołu Big Cyc, w tym płyty z autografami, gadżety zespołu Chłopcy z placu broni oraz rozmaite rękodzieła.

W tym dniu obok budynku sztabu pojawią się też druhowie z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Korytkowie. Zapraszają oni dzieciaki do swojego wozu, aby mogły się poczuć jak prawdziwi strażacy.

O godzinie 18:00 w sali kameralnej GCKiB na występ taneczny zapraszają nagradzane tancerki ze studia tańca POINT. Następnym punktem programu jest blok artystyczno-muzyczny, podczas którego zaprezentują się uczestnicy zajęć muzycznych i lokalny zespół Bębnowianka. Całość zakończy tradycyjne Światełko do nieba, które odbędzie się o godzinie 20:00 przed budynkiem GCKiB.

Zachęcamy do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Poniżej znajdziecie plakaty poszczególnych punktów programu:

REKLAMA

One thought on “Gmina Gowarczów wesprze 32. Finał WOŚP

  1. […] W tym dniu w centrum miasta pojawią się druhowie z OSP z Korytkowa, którzy zapraszają do siebie chętne dzieciaki. Wolontariuszy spotkacie w Gowarczowie, Rudzie Białaczowskiej i Sielcu od godziny 8:00 do 20:00. O finale WOŚP w tej gminie pisaliśmy TUTAJ. […]

Dodaj komentarz