REKLAMA

Gmina Końskie prosi o opinie dotyczące sytuacji społeczno-gospodarczej

Urząd Miasta i Gminy Końskie jest w trakcie przygotowania nowej, wieloletniej Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Końskie do 2032 roku. Opracowana została już Diagnoza sytuacji społeczno-gospodarczej dla potrzeb Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Końskie do 2032 roku. Potrzeba Państwa opinii do stworzenia tego jednego z ważniejszych dla gminy dokumentów. 

REKLAMA

urząd miasta lato budynek umig um

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy  zarówno do zapoznania się z treścią tego dokumentu, jak też do wypełnienia ankiety dotyczącej diagnozy sytuacji społeczno-gospodarczej dla potrzeb Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Końskie do 2032 roku, która pozwoli Państwu wypowiedzieć się w kwestii Diagnozy i zgłosić ewentualne uwagi  do przedmiotowego dokumentu.
Poniżej znajdą Państwo link do ankiety i diagnozy:
http://umkonskie.pl/strategia-rozwoju-miasta-i-gminy-konskie-do-2032-roku/

REKLAMA

Zachęcamy do zapoznania się z diagnozą, a następnie wypełniania ankiet.  Wypełnioną ankietę należy składać w Punkcie Obsługi Interesanta Urzędu Miasta i Gminy Końskie, Końskie, ul. Partyzantów 1, bądź przesłać pod adres e-mail: [email protected] lub [email protected] do dnia 31 sierpnia 2020r.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *