REKLAMA

Gmina Radoszyce z bogatą ofertą imprez na najbliższe miesiące! [wideo]

Po dwóch latach pandemii przyszedł czas, aby ponownie rozpocząć realizację eventów kulturalnych. Gmina Radoszyce powraca z szeroką ofertą imprez. Wiele z nich od lat cieszy się sporą popularnością. W tym roku, oprócz klasyków w planach jest również coś zupełnie nowego – letni Festiwal Rocka.

REKLAMA

Prawdopodobnie powrócą więc znane i lubiane wydarzenia w gminie takie jak: „Wybory Miss i Strongmana”, Zloty Foodtrucków, Noc Świętojańska, zawody kajakowe, czy słynny festyn „Radoszyczanie Dzieciom”, który przybiera formę Święta Miasta i Gminy Radoszyce. W tym roku zrodziła się nowa inicjatywa – Festiwal Rocka nad zalewem Antoniów –„Mam nadzieję, że za nami już te smutne czasy, teraz tylko i wyłącznie możemy myśleć optymistycznie […] Będą niespodzianki, między innymi pierwszy raz Festiwal Rocka nad naszym zalewem. To będzie 9 lipca. Jeszcze nie mogę powiedzieć jakie będą gwiazdy, ale mam nadzieję, że ten Festiwal Rocka będzie u nas cyklicznie, co roku realizowany” – mówi Michał Pękala, burmistrz miasta i gminy Radoszyce.

REKLAMA

Gmina przygotowała także coś dla młodzieży szkolnej – „Oczywiście nie zapominamy o naszej młodzieży w aspekcie sportowym. Wiem, że ten okres dwuletni był dla nich bardzo ciężki. Będą w tej chwili w szkołach animatorzy, którzy będą was nakłaniać, którzy będą was namawiać, żeby skorzystać z ofert, które mamy w tej chwili na rynku” – dodaje burmistrz.

Uczniów w szkołach odwiedzą również zawodnicy aktywnie działających zespołów sportowych – Akademii Skry Bełchatów i Partyzanta Radoszyce, aby zachęcić ich do wstąpienia w swoje szeregi oraz zasilenia piłkarskich składów.

Można więc się spodziewać także zawodów dla dzieci i młodzieży w różnych dziedzinach sportu, organizowanych w placówkach i obiektach na terenie całej gminy.

Wszelkie relacje i zapowiedzi wspomnianych wydarzeń będziemy przedstawiać Państwu na bieżąco!

REKLAMA

One thought on “Gmina Radoszyce z bogatą ofertą imprez na najbliższe miesiące! [wideo]

  1. Małomiasteczkowy 19 kwietnia 2022 at 07:58 - Reply

    Ta Wasza kulturalna promocja gminy jak dotąd nie przyciągnęła do gminy konkretnych inwestorów. Wręcz przeciwnie, przez te mega głośną imprezę przy zalewie, wypłoszyliście łabędzie, bażanty, sarny i wiele innych zwierząt i ptactwa. Przez wysokie ceny dzierżawy działek przy zalewie wypłoszyliście potencjalnych inwestorów a niektórzy co już zainwestowali rezygnują. Teraz zróbcie festiwal Rocka przy zalewie a zamilknie wszelka żyjąca natura. A miała być oaza spokoju przy zalewie dla ptactwa. Nawet do karmników nie ma kto przez całą zimę ziarna nasypywać. Potraficie tylko podnosić opłaty za wodę pitną, za odprowadzanie ścieków, za śmieci, za podatek, bo to rada Miasta i gminy decyduje a burmistrz podpisuje. Bawcie się dalej, rozliczenie będzie na przyszłych wyborach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *