REKLAMA

Gminne zawody sportowo-pożarnicze odbędą się w Radoszycach

Już w najbliższą niedzielę 22 września odbędą się zawody sportowo-pożarnicze gmin Radoszyce oraz Słupia Konecka. Wydarzenie będzie miało miejsce na gminnym stadionie sportowym w Radoszycach.

REKLAMA

Organizatorem zmagań strażaków OSP jest Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Radoszycach oraz burmistrz Miasta i Gminy Radoszyce. Konkurencje rozpoczną się w najbliższą niedzielę o godzinie 14:00 i udział będą w nich brać druhowie z jednostek z gminy organizującej oraz ze Słupi Koneckiej. To jedyne takie zawody w powiecie koneckim, na których w zmaganiach naprzeciw siebie stają drużyny z dwóch gmin.

REKLAMA

Konkurencje odbędą się z podziałem na grupy młodsze oraz dorosłych. Przeprowadzone konkurencje sprawdzą sprawność członków jednostek OSP oraz wyłonią najlepszą drużynę w tej dziedzinie. Ponadto odbędzie się też pokaz umiejętności przeciwdziałania pożarom. Najlepsza ekipa z gminy Radoszyce oraz najlepsza z gminy Słupia Konecka wezmą udział w zawodach powiatowych, które zaplanowano na ostatni weekend września.

Rywalizacja na pewno będzie zacięta, a o wygranej zadecydują umiejętności oraz doświadczenie. Ponadto zwycięzcy będą mogli powalczyć o tytuł najlepszej jednostki OSP w powiecie koneckim. Już teraz zapraszamy serdecznie w niedzielę 22 września o godzinie 14:00 na stadion sportowy w Radoszycach.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *