REKLAMA

Gnali ponad 200 km/h przez powiat konecki

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Końskich zatrzymali do kontroli drogowej dwa osobowe pojazdy. Kierujący rozpędzili swoje auta do prędkości ponad 200 km/h na trasie krajowej 74 w rejonie krzyżówek rudzkich. Obaj mężczyźni zostali ukarani wysokimi mandatami karnymi.

REKLAMA

„Policjanci z koneckiej drogówki mając na celu poprawę bezpieczeństwa w rejonie dwóch newralgicznych skrzyżowań w Rudzie Malenieckiej oraz Wiośnie, często patrolują ten odcinek drogi krajowej nr 74, skupiając szczególnie uwagę na kierujących popełniających wykroczenia w ruchu drogowym. Podsumowując ubiegły miesiąc, największym brakiem rozwagi i lekceważącym stosunkiem do obowiązujących przepisów drogowych wykazali się dwaj kierujący, którzy rozpędzili swoje auta do prędkości ponad 200 km/h” – mówi sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

42-latek jadący mercedesem oraz 35-latek seatem ukarani zostali wysokimi mandatami karnymi, a na ich konta doliczone zostało po 10 punktów karnych.

REKLAMA

3 thoughts on “Gnali ponad 200 km/h przez powiat konecki

  1. za miesiąc Ci piraci już będą mieli zabierane prawka… trzeba eliminować takie przypadki bo ktoś zginie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *