REKLAMA

Gnali ponad 200 km/h przez powiat konecki

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Końskich zatrzymali do kontroli drogowej dwa osobowe pojazdy. Kierujący rozpędzili swoje auta do prędkości ponad 200 km/h na trasie krajowej 74 w rejonie krzyżówek rudzkich. Obaj mężczyźni zostali ukarani wysokimi mandatami karnymi.

REKLAMA

„Policjanci z koneckiej drogówki mając na celu poprawę bezpieczeństwa w rejonie dwóch newralgicznych skrzyżowań w Rudzie Malenieckiej oraz Wiośnie, często patrolują ten odcinek drogi krajowej nr 74, skupiając szczególnie uwagę na kierujących popełniających wykroczenia w ruchu drogowym. Podsumowując ubiegły miesiąc, największym brakiem rozwagi i lekceważącym stosunkiem do obowiązujących przepisów drogowych wykazali się dwaj kierujący, którzy rozpędzili swoje auta do prędkości ponad 200 km/h” – mówi sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

42-latek jadący mercedesem oraz 35-latek seatem ukarani zostali wysokimi mandatami karnymi, a na ich konta doliczone zostało po 10 punktów karnych.

REKLAMA

3 thoughts on “Gnali ponad 200 km/h przez powiat konecki

  1. za miesiąc Ci piraci już będą mieli zabierane prawka… trzeba eliminować takie przypadki bo ktoś zginie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *