REKLAMA

Gorące serca znów zapłonęły dla Bruna! [wideo, zdjęcia]

Kiermasz dla Bruna Słowińskiego połączony z mocą atrakcji odbył się w niedzielę w sali bankietowej Markiz w Końskich. Tym razem zbiórkę na rzecz chorego chłopca połączono z oglądaniem finału Mistrzostw Świata, doskonałego meczu Argentyna – Francja. Dzięki kolejnemu wydarzeniu na leczenie chłopca trafią kolejne tysiące złotych. Jednak czasu pozostało mało (szpital prosi o płatność do końca stycznia), a do zakończenia zbiórki wciąż brakuje około 300 tysięcy złotych (internetowa zbiórka trwa TUTAJ). 

REKLAMA

Do sali Markiz przybyło wielu konecczan, którzy otworzyli swoje serca oraz portfele –„Mamy tutaj charytatywny koncert bożonarodzeniowy, przybywają do nas wspaniali ludzie. Przygotowane jest sporo fajnych rzeczy: kiermasz bożonarodzeniowy, będą licytacje, czekają nas występy artystyczne, w tym kolędowanie. Koła Gospodyń Wiejskich przyszykowały pyszne świąteczne jedzenie” – opowiada Sebastian Bednarz, organizator wydarzenia.

Oprócz na miejscu było mnóstwo innych atrakcji. Dzieciaki mogły spotkać się z prawdziwym Świętym Mikołajem, a przygotowane dla nich także liczne animacje oraz na przykład malowanie buziek i plecenie warkoczyków. Skorzystać można było z fotobudki, czy mobilnego baru.

REKLAMA

Nie zabrakło atrakcji muzycznych. Na scenie prezentowali się między innymi: wokalistka z Radoszyc Bożena Zielińska, chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku, zespół ludowy Korniczanka.

Najważniejszy był jednak kiermasz, na którym znaleźć można było wszystko co związane jest z nadchodzącymi świętami –„Zostały tutaj przekazane takie rzeczy jak stroiki świąteczne, choinki cięte i w donicach, są smakołyki domowej receptury, są też takie na wzmocnienie organizmu. No i oczywiście najlepsze rzeczy będziemy licytować” – opowiada Sebastian Bednarz.

Pieniądze pozyskane podczas niedzielnej imprezy w Markizie wciąż są liczone przez wolontariuszy. Na pewno jednak na konto Bruna wpadną kolejne tysiące złotych.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia relacji wideo i foto z tego wydarzenia.

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Gorące serca znów zapłonęły dla Bruna! [wideo, zdjęcia]

  1. […] Relację z tego kiermaszu możecie Państwo obejrzeć w naszym portalu TUTAJ. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *