REKLAMA

Gospodynie ze Smykowa i Miedzierzy najlepsze w wojewódzkim konkursie [zdjęcia]

W poniedziałek w Smykowie miało miejsce uroczyste wręczenie nagród w konkursie „Koło ARiMR w sercu wsi”. Wśród zwycięzców dwa najlepsze miejsca w czołówce uzyskały członkinie Koła Gospodyń Wiejskich „Miedzierzanki” oraz gospodynie z KGW w Smykowie.

REKLAMA

Konkurs „Koło ARiMR w sercu wsi” polegał na przygotowaniu kreatywnego filmiku mówiącego o wykorzystywaniu środków pozyskiwanych z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na funkcjonowanie kół gospodyń wiejskich.

REKLAMA

Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca była kwota 2000 złotych, która trafiła w ręce gospodyń ze Smykowa, a „Miedzierzanki” za drugie miejsce otrzymały 1200 złotych. Z tej okazji Koło Glspodyń Wiejskich w Smykowie odwiedził Józef Cepil, dyrektor ARiMR, który wręczył nagrody zwyciężczyniom oraz złożył podziękowania za wkład w życie lokalnej społeczności.

Podczas uroczystości obecni byli także starosta konecki Grzegorz Piec i wójt Smykowa Jarosław Pawelec. Laureatki w ramach rozrywki przygotowały konkurs, w którym Józef Cepil, Grzegorz Piec i Jarosław Pawelec zmierzyli się w konkursie lepienia pierogów na czas.

Zwycięski klip KGW w Smykowie dostępny jest pod linkiem:
Natomiast pracę „Miedzierzanek” można obejrzeć tutaj:
Zdjęcia [źródło: Gmina Smyków]:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *